GS mimistar a možné těhotenství po IVF

Anonymní
10.8.19 17:36

GS mimistar a možné těhotenství po IVF

Ahoj všichni, nikde jsem nenašla odpověď, tak zakládám novou diskuzi. Užívám vitamíny GS mimistar a čeká mě IVF. Někde píšou, že můžeš počas těhotenství nadále vitamíny brát, jinde zas, že maximálně 3 měsíce… :think: Zajímalo by mě tedy, jestli mám vitamíny nadále užívat jakmile podstoupím ET, nebo raději ne? :nevim: Nechci tím nic pokazit, ale kdyby to k uchycení embryika mohlo pomoct… tak jestli některá máte zkušenost, díky moc za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1759
10.8.19 17:42

Ahoj, ja myslim, ze to muzes uzivat i dal :) ja je teda neberu, ale taky me ceka v blizke dobe IVF a beru jen kyselinu listovou a samostatny inositol, ktery by mel pomoct ke kvalitnejsim vajickum, tak snad to pomuze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4429
10.8.19 21:05

Já jsem je brala a IVF se zdařilo, teď beru před dalším také. Dobrala jsem minule balení Mimistaru a změnila to na těhotenské. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 21:07

@peta1003
Kyselinu listovou beru taky a určitě budu i dále :) pila jsem i čaj z bylinek, tak uvidíme jaký to vše bude mít účinek

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 21:08

@kaiserin
Takže hned po ET přejít na to jiné “těhotenské” balení? :) nebo počkat až na výsledek a zatím dobrat Mimistar?

• Citovat
  • Nahlásit
4429
10.8.19 21:15

Já už si úplně nepamatuju, jak to bylo, ale myslím, že to po transferu brala, prostě jak mi to vyšlo, určitě ještě po pozitivním testu. Ale ony nejsou nevhodný ani pro těhotný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 21:17

@kaiserin
Jj dobře, děkuji :) doberu teda to balení co mám, asi tím opravdu nic nezkazím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama