Gs Mimistar - vaše zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 13.03.18 14:46
Gs Mimistar - vaše zkušenosti?

Ahoj, chtěla bych znát vaše zkušenosti s vitamíny GS mimistar? Vše co jsem tu našla jsou už prostě diskuze staré 2 a více let. Takže nějaké čerstvější zkušenosti? :mavam: diky

Přečtěte si článek: Jaké doplňky stravy na brzké otěhotnění?

Reakce:

Janina221
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 09:57

@Elesméra ahojky, já beru na doporučení kamarádek, strašně si ho chválily, podařilo se jim otěhotnět během 3 -6měsíců, já se pokouším už od prosince 2017, zatím sice stále nic, ale po mimistar forte, jsem víc v psychické pohodě, jsem už trochu starší, je určen i pro ženy, co plánují otěhotnět ve zralejším věku. Já mám ještě jako doplněk Femigard a čaj od Jukla. Měla jsem i anovulační cykly.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 10.08.18 16:29

Holky, prosím, dneska jsem si mimistar koupila, jsem cca uprostřed cyklu, myslíte, že muzu začít brát hned nebo je lepší počkat na začátek cyklu? Děkuji :kytka:

Janina221
Stálice 65 příspěvků 10.08.18 21:04

@PepiKo Ahojky, nemusíš čekat na začátek cyklu. Já GS mimistar začala brát hned. Otěhotněla jsem v únoru… Takže po cca 4měsících , jsem otěhotněla..... GS mimistar jsem brala asi zrovna 2měsíc. Tak přeju ať co nejrychleji zabere a ať brzy vidíš // čárky na testu.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 10.08.18 21:36

@Janina221 ahoj, děkuji moc :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >