Reklama

Gs Mimistar - vaše zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elesméra
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 13.03.18 14:46
Gs Mimistar - vaše zkušenosti?

Ahoj, chtěla bych znát vaše zkušenosti s vitamíny GS mimistar? Vše co jsem tu našla jsou už prostě diskuze staré 2 a více let. Takže nějaké čerstvější zkušenosti? :mavam: diky

Přečtěte si článek: Jaké doplňky stravy na brzké otěhotnění?

Reklama

Reakce:

Janina221
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 09:57

@Elesméra ahojky, já beru na doporučení kamarádek, strašně si ho chválily, podařilo se jim otěhotnět během 3 -6měsíců, já se pokouším už od prosince 2017, zatím sice stále nic, ale po mimistar forte, jsem víc v psychické pohodě, jsem už trochu starší, je určen i pro ženy, co plánují otěhotnět ve zralejším věku. Já mám ještě jako doplněk Femigard a čaj od Jukla. Měla jsem i anovulační cykly.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 10.08.18 16:29

Holky, prosím, dneska jsem si mimistar koupila, jsem cca uprostřed cyklu, myslíte, že muzu začít brát hned nebo je lepší počkat na začátek cyklu? Děkuji :kytka:

Janina221
Stálice 65 příspěvků 10.08.18 21:04

@PepiKo Ahojky, nemusíš čekat na začátek cyklu. Já GS mimistar začala brát hned. Otěhotněla jsem v únoru… Takže po cca 4měsících , jsem otěhotněla..... GS mimistar jsem brala asi zrovna 2měsíc. Tak přeju ať co nejrychleji zabere a ať brzy vidíš // čárky na testu.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 10.08.18 21:36

@Janina221 ahoj, děkuji moc :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama