GSERVIS - projektová firma - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Luciš-
Kecalka 106 příspěvků 20.03.19 14:37
GSERVIS - projektová firma - zkušenosti?

Ahojky!!!

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s projektovou firmou GSERVIS.CZ …Začínáme plánovat stavbu domu a informovat se na internetu, narazili jsme na pořad na youtube svépomocí. cz, kde jsme se o této firmě dozvěděli. Měla by dělat jak projekty katalogové, tak na míru. Máme zájem hlavně o informace toho individuálního. Zaujalo nás,´že nabízí kompletní projektový servis, ale nenašli jsme moc aktuálních recenzí.. Máte někdo zkušenost? Moc děkuji za reakce. :)

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 20.03.19 14:58

Moje zkušenost individuálního projektu u Gservis - perfektní.

Kamarádova zkušenost s Gservis s typovým projektem - děs a hrůza.

Tak si vyber. Dělají tiíce projektů, musí na to mít desítky projektantů, asi záleží na koho narazíš.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 20.03.19 15:22

mně osobě se ty projekty, jejich kvalita a zpracování líbí.. ale nestavěli jsme podle toho.
Zkuste recenze na specializovanějších webech než je e-mimino
ale jinak domek bych si z jejich široké nabídky vybrala hned ;)

-Luciš-
Kecalka 106 příspěvků 20.03.19 16:19

Děkuji za reakce..
@Lucy75 Znáte nějaký název takového webu prosím? Se vším teprve začínáme, nemáme zatím moc informací..Děkuji moc..

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 20.03.19 16:49

@-Luciš- je jich spousta, ale registrujte se nejméně na Modré střeše.. pak třeba tzbinfo.cz, stavimesidomecek.cz , dumazahrada.cz … x dalších, jen googlete.. a na fcb je hodně skupin o stavění a bydlení , fakt desítky, zvolte ty největší … najdete i diskuse ke g-servisu,
good luck :mavam:

-Luciš-
Kecalka 106 příspěvků 20.03.19 17:04

@Lucy75 Děkuji moc <3

Váš příspěvek
Reklama