Guajacuran - máte zkušenosti?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5469
18.9.18 10:18

@Fíková

Jééé, děkuji. Beru za konečné a díky za rozsouzení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6960
18.9.18 10:23
@Apaji píše:
@FíkováJééé, děkuji. Beru za konečné a díky za rozsouzení :kytka:
:) ono je to jedno, i kdybys řekla guajakuran, tak ti budou rozumět. Někteří lidé to komolí mnohem hůř. :mrgreen: Stejně tak se říká gvakamole nebo Gvatemala.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63184
18.9.18 10:24
@Fíková píše: :) ono je to jedno, i kdybys řekla guajakuran, tak ti budou rozumět. Někteří lidé to komolí mnohem hůř. :mrgreen: Stejně tak se říká gvakamole nebo Gvatemala.

Lepší než "takový ty zelený ve fialové krabičce. " :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6960
18.9.18 10:31
@aiwwa píše:
Lepší než "takový ty zelený ve fialové krabičce. " :mrgreen:

Ani to není výjimkou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3246
16.10.18 04:01

Ráda se přidám.Nase starší dcerka,7 let,má hlavní diagnózu - emoční poruchy.Jednim ze znaků je příšerná úzkost,doma pak výbuchy vzteku,agrese.Zvladame to zatím dobře,právě včera jsme byly u psycholožky,PPP doporučila práci s emocemi.Takze psycholožka doporučila právě guajacuran před tím,než dáme farmaka.Jsou stále připravena u psychiatricky,kdyby nastala situace,kdy to nezvládneme.Jakykoli názor proto uvítáme.

Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.11.18 16:58
@aiwwa píše: :potlesk: super

Mohla bych se poptat po jake dobe se muze nejdriv brat * rozestup davek 1-1-1 … dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
13.11.18 17:35

@Dee0488 ráno, v poledne a večer před spaním. Je přírodní a nenavykovy. Jen můžete být ospalejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.11.18 18:00
@Halamka píše:
@Dee0488 ráno, v poledne a večer před spaním. Je přírodní a nenavykovy. Jen můžete být ospalejsi.

Ahojky . Dekuji .. potrebovala bych jlavne vedet kdyz jsem si vzala 1. V 13.30 … tak zda druhou muzou v 18.00 a dalsi cca 23 hodin?A pres noc zrejme nebrat?Az zas rano jak se clovek probudi?Souvisi mi to s krcni pateri a sijovy svaly .. dekuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32974
13.11.18 18:05
@Dee0488 píše:
Ahojky . Dekuji .. potrebovala bych jlavne vedet kdyz jsem si vzala 1. V 13.30 … tak zda druhou muzou v 18.00 a dalsi cca 23 hodin?A pres noc zrejme nebrat?Az zas rano jak se clovek probudi?Souvisi mi to s krcni pateri a sijovy svaly .. dekuji za odpoved

klidně můžeš ,dospělí užívají 3× denně 1 dražé, výjimečně 2 - 5× denně 2 dražé s odstupem nejméně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 12 dražé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.11.18 18:15

@Tom-Jerry … Dobrá moc děkuji .. já doufam že už přes noc se vyspím … Dneska po prvé po měsíci mám tušení že ano … Krční páteř je peklo … zvlášt když měsíc s vami na rehabilitaci nic moc nedělají tak behate vsude po doktorech … a nakonec diky Přimo p.Primari z Rehabilitacniho na Praze 1 mam dnes skvelej pocit … kde si neporadili za mesic … on si poradil behem jednoho dne .. (ani ne 5 minut) … a najednou takova uleva … kdyby nekdo mohu ho JEN DOPORUCIT …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32974
13.11.18 18:18
@Dee0488 píše:
@Tom-Jerry … Dobrá moc děkuji .. já doufam že už přes noc se vyspím … Dneska po prvé po měsíci mám tušení že ano … Krční páteř je peklo … zvlášt když měsíc s vami na rehabilitaci nic moc nedělají tak behate vsude po doktorech … a nakonec diky Přimo p.Primari z Rehabilitacniho na Praze 1 mam dnes skvelej pocit … kde si neporadili za mesic … on si poradil behem jednoho dne .. (ani ne 5 minut) … a najednou takova uleva … kdyby nekdo mohu ho JEN DOPORUCIT …

přesně vím o čem píšeš a jak se cítíš,taky na to strašně trpím a beru ho :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1355
13.11.18 18:18

@Dee0488 ahoj, to by mě moc zajímalo. Já mám od krční páteře zřejmě závratě, hučení v uších a samozřejmě bolesti hlavy, krku, zad až k lopatkám. Můžu spát jen na zádech, což je pro mě peklo vůbec se nevyspím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.11.18 18:25

@Tom-Jerry … mesic jsem nespala a kdyz ano tak cca ani ne hodku a pak vzhuru…nebo i spani hodku a a od pul druhe od rana vzhuru…zavrate..mdloby..pocity uzkosti../ na zvraceni… stahovani sijoveho svalstva… vlastni prostredi mi pripadalo uplne jiny… strach..paleni na hrudi a bolesti snad vsude… mesic doma.. hlavne stahovani v oblasti krku a hlavy…rehabilitace o nicem aspon ty kam ted chodim.. az skonci a pokud se mi to vrati tak uz vim kam 1.pujdu a to na Prahu 1… NIKAM JINAM UZ :)la jsem na ruznych masazich od Fyzioterapeutickych… po Antimigrenozni…I u Chyropaktika (taky mohu Doporucit..moc hodny a pomohl mi taky, ale potrebujete k nemu zadanku..ten je z Rajske zahrady…KDYBY NEKDO CHTEL INFO .. NAPISTE MI DO VZKAZU … Rada pomuzu ..vim jake to je kdyz clovek trpi …takovou bolesti jako jsem prozivala mesic ja :"(

Příspěvek upraven 13.11.18 v 18:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
13.11.18 18:34
:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nature00
12.12.18 11:24

Ahoj, muze se to brat s ad? Dostala jsem leky na zada. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat