Gymnastický míček pro miminko a cvičení

41
13.2.20 00:11

Gymnastický míček pro miminko a cvičení

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, mám 10měsíčního syna, ráda bych s ním doma nějak cvičila, hlavně aby ho to bavilo, cvičíme na velkém gymnastickém balónu (55cm), tak že na něm hopká a já ho houpu sem a tam, to se mu moc líbí. Ale vyděla jsem někde i cvičení na malém cca 20 - 30cm velikém míčku, nevíte jak s ním na měm cvičit, ale i jinak? A jakou velikost malého míčku koupit? 20 nebo 30cm? Od 13 měsíců budeme chodit plavat (až bude tepleji) ale chtěla bych i nějakou aktivitu doma. Co jste dělali s dětma vy? Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12833
13.2.20 00:32
@Dýa píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, mám 10měsíčního syna, ráda bych s ním doma nějak cvičila, hlavně aby ho to bavilo, cvičíme na velkém gymnastickém balónu (55cm), tak že na něm hopká a já ho houpu sem a tam, to se mu moc líbí. Ale vyděla jsem někde i cvičení na malém cca 20 - 30cm velikém míčku, nevíte jak s ním na měm cvičit, ale i jinak? A jakou velikost malého míčku koupit? 20 nebo 30cm? Od 13 měsíců budeme chodit plavat (až bude tepleji) ale chtěla bych i nějakou aktivitu doma. Co jste dělali s dětma vy? Díky za názory.

My jsme necvičil. Prostě jsem nechala lézt, později chodit. Venku potom jezdila na odrazedle, skluuavce.. Tancujeme, motivujeme jí k pohybu.. Baví ji stupátko z IKEA. Teď má tunel. Na jemnou motoriku měla stavebnice, vkladacky.. Každý týden chodíme na pohybovku, ale je to o hraní. Jinak si nemyslím, že je nutné nějak zvlášť cvičit, pokud dítě necháš volně se hýbat. Překonávat každodenní překážky, tak mně to přijde dostatečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
13.2.20 12:03

Tak to je fajn, já jen abych něco nezanedbala :P. Malej leze, nebo spíše se ještě plazí, pořád, máme koberec a může do všech místností, ale někdy to dá ho ohlídat. Už se i staví o křeslo na špičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12833
13.2.20 12:10
@Dýa píše:
Tak to je fajn, já jen abych něco nezanedbala :P. Malej leze, nebo spíše se ještě plazí, pořád, máme koberec a může do všech místností, ale někdy to dá ho ohlídat. Už se i staví o křeslo na špičky.

Já myslím, že ne, pokud ho normálně sleduje pediatr. Pomalu začíná lézt, tak je dobré aby hodně lezl. Ty koberce jsou fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama