Reklama

Gynda Karlovy Vary nebo Ostrov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 19.01.18 09:48
Gynda Karlovy Vary nebo Ostrov?

Dobrý den, jdu na zákrok, a byly jsem na ambulanci v nemocnici na gynekologii, kde se mi kvůli jejich přístupu ještě přitížilo, nejsem fajnovka co potřebuje chování jako ke královně, ale to jejich zlé chování, a že ani nepozdravili ( již jsem podávala stížnost ), a z volání k nim mám vždycky z jejich nepříjemného hlasu hned ze začátku psotník, chci vědět zda mám raději zajít na zákrok do Ostrova, myslím že by se mi ještě přitížilo, máte tu někdo zkušenosti? :nevim: :zed:

Reklama

Reakce:

Janickacek
Nováček 3 příspěvky 26.02.18 07:52

@Michalka43201 rozhodně Ostrov!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >