Gyndařka v Brně

Anonymní
22.2.20 17:05

Gyndarka v Brně

Ahoj, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobrou gynekolozku (ženu) v Brně? Mám dole pořád někde problém a stávající gyn mi prostě nijak nepomohla :nevim: a já bych už chtěla mimco, takže tím tuplem už ty problémy potřebuju opravdu vyřešit. Takže pliiiiz doktorku která problém řeší a vyřeší, ne takovou co řekne nooo já tam nic nevidím, a to víte to má každá druhá nějaký problem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.2.20 17:27

Mudr strmiskova

• Nahlásit
  • Citovat
11797
22.2.20 17:45

Mudr. grosmanová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2061
22.2.20 18:58
@Anonymní píše:
Mudr strmiskova

Tak tak, taky chodím, je úžasná, je na Jana babaka 11 myslím, zastávka saliny 12 teď nevím jak se jmenuje, ale je to poslední v zóně 100 :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 19:38
@onajeblond píše:
Tak tak, taky chodím, je úžasná, je na Jana babaka 11 myslím, zastávka saliny 12 teď nevím jak se jmenuje, ale je to poslední v zóně 100 :grin:

Jee tak to nvm, Brno moc neznám. Vím že jsem většinou chodila pěšky z kr.pole od vlaku. Teď už tam nejsem. Ale je úžasná.

• Nahlásit
  • Citovat
22.2.20 19:51

Simona Kubíčková, ma ordinaci v centru na Masarykově. Za mně úžasná ženská i doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2061
23.2.20 11:16
@Anonymní píše:
Jee tak to nvm, Brno moc neznám. Vím že jsem většinou chodila pěšky z kr.pole od vlaku. Teď už tam nejsem. Ale je úžasná.

Teď jsem si vzpomněla a je to zastávka myslím skácelova, salina 12 směr technologický park, ordinaci má 2 minuty od zastávky, mrkni na stránky má tam všechny informace. Za mě určitě palec nahoru, chodí k ní i moje mamka už několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
2.3.20 00:37

Za me Simona kubickova. Na Masarykove. Nejlepsi dr. Prijemna, absolutne nemate pocit ze obtezujete, peclive vse vysetri, vysvetli. Super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 18:02
@Anonymní píše:
Mudr strmiskova

@onajeblond koukala jsem na recenze a hodně lidí psalo, že jakmile se něco děje a nejde jen o recept na HA tak je hrozná… Řešily jste s ní nějaké záněty, těhotenství a tak?

• Nahlásit
  • Citovat
2061
2.3.20 20:32
@Anonymní píše:
@onajeblond koukala jsem na recenze a hodně lidí psalo, že jakmile se něco děje a nejde jen o recept na HA tak je hrozná… Řešily jste s ní nějaké záněty, těhotenství a tak?

Těhotenství já osobně ne, moje mamka ano když čekala bráchy, naprosto v pohodě, sama říkala, že jakmile zavolá vyděšená těhula, tak ji bere bez objendání hned, já jsem s ní řešila záněty, není to tak dávno, co pulrok, vždy mi napsala a pomohlo to, bohužel původce byl někde jinde, to už se pořešilo, ale jinak je milá, u vyšetření mluví co dělá, co sleduje, ptá se, má přijemný sestry, i ordinaci, za mě i mamku super, já k ní chodím cca 4 roky pravidelně co pulrok, mamka cca 13 let, s ní řešila menopouzu, pak mamka měla cosi na čípku, a přístup super, zavoláš, poradí. Jako jak kdo, pokud nejseš histerka, terá řeší prkotiny a jančí tak si mysím, že není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 20:56

@onajeblond ok díky:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
2061
3.3.20 07:04
@Anonymní píše:
@onajeblond ok díky:blush: