Gynekolg, Praha Dejvice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 03.11.14 14:33
Gynekolg, Praha Dejvice

Ahojte maminy, neznate dobreho gynekologa na Dejvicke? Mam gynekologa v Pribrami, ale cas mi nedovoluje tam dorazit. Navic pravdepodopne cekame prirustek do rodinky, ale chtela bych si to nechat jeste potvrdit. Muj gynekolog nemam moc cas a terminy, ktere mi dal, mi nevyhovuji.. Tak prosim o pomoc.

Reakce:
majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 03.11.14 14:40

@Siemenss Zdravím, já jsem taky z Dejvic a jezdím do Gynemu na Ořechovce za MUDr. Vicenou, nemůžu si stěžovat. Je skvělý doktor a k tomu empatický, neptá se jen na gynekologické problémy, ale i na psychiku, historii, rodinu. Prostě tak, jak to má být.
Já jsem hodně komplikovaný pacient a pak doktor mi pomáhá se vším, co potřebuju. Opravdu doporučuju :kytka:

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 03.11.14 14:47

A dala by si mi na nej tel. kontakt prosim? Zkusim jestli by mne vzal..

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 03.11.14 14:50

Akorát jestli ti nevadí, že je to zčásti placená klinika…za celé těhotenství tě to bude stát 6 tisíc…jinak kontaktní údaje ti napíšu do zprávy :-)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 03.11.14 14:55

Ok, dekuji..

Helenka89
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 03.11.14 15:01

@Siemenss Já chodím k MUDr. Kittrichovi, sídlí Na Dlouhém lánu - nejbližší zastávka MHD Horoměřická :) Jsem s ním zatím spokojená, jediné, co by mohlo možná někomu vadit, je to, že nemá v ordinaci UTZ - pokud je potřeba ho udělat, pošle tě naproti přes chodbu ke kolegovi, který tam dělá i 4D - mě osobně to je teda jedno :)
Platí se u něj členský příspěvek 500,– Kč, zaplatí se jen jednou a pak už se neopakuje :)

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 03.11.14 15:03
@majki.r píše:
@Siemenss Zdravím, já jsem taky z Dejvic a jezdím do Gynemu na Ořechovce za MUDr. Vicenou, nemůžu si stěžovat. Je skvělý doktor a k tomu empatický, neptá se jen na gynekologické problémy, ale i na psychiku, historii, rodinu. Prostě tak, jak to má být.
Já jsem hodně komplikovaný pacient a pak doktor mi pomáhá se vším, co potřebuju. Opravdu doporučuju :kytka:

Také chodím do Gynemu k MUDr. Vicenovi a můžu jen doporučit!!! :palec: :palec: :palec: I kolegu Mrázka!

lcj3232
Kecalka 428 příspěvků 03.11.14 19:56

Ahoj já chodím k paní dr. raušové. jsem spokojenáGynevra Medical s. r.o.
Evropská 35, Praha 6,
v prostorách Therapy Point
Tel: 220 518 306.
 http://www.gynevra.cz/index.php

Nadstandardní péče (mimo rámec zdravotního pojitění) je zahrnuta v ročním poplatku 500 Kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >