Reklama

gynekoligcké záněty - těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 07:52
gynekoligcké záněty - těhu?

Je možné otěhotnět přes opakující se gynekologické záněty?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 03.06.09 09:00

Jestli mas ovulaci, tak ano.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 09:13

a je nějak snížené oplodnění? ty trpíváš na záněty?

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 03.06.09 09:59

…zalezi, jake zanety mas na mysli :nevim:
Ja posledni dobou trpim „pouze“ na kvasinkove zanety, mam normalne ovulaci (tedy ten prubeh dost hrozny ve spojeni s jmenovanym zanetem :roll: ), ale o otehotneni se nesnazim, takze Ti z vlastni zkusenosti nepovim, jestli tento druh zanetu snizuje moznost oplodneni… Ale myslim, ze ne - jak rikam, normalne ovuluju, takze otehotnet dle meho nazoru muzu, jenom si myslim, ze by pak mohly kvuli zanetu nastat komplikace s tehotenstvim :?

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 10:52

jo myslela jsem kvasinky a mykózu :( takže hnus … tak snad se to podaří i při těchto problémech.

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 03.06.09 11:01

No pokud přes kvasinky sexujete a ovulaci máš, tak by neměl být problém… Je to jen lokální… A i potom v těhu se záněty dost často objevují… Jen já když mám kvasinky nebo zánět, tak sex teda nehrozí… :? :roll:
A přeléčuje se ti i partner? Jestli ne, může ti je opět nanést a proto se v tom plácáš častěji…

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 03.06.09 12:14

Jo jo, partner by se mel take prelecit (oni chlapi vetsinou nepocituji zadne potize) a pak infekci porad zavlekaji zpatky :roll:

…a taky se pri kvasinkach vyvarovat sladkostem!

Tak preju, at se tech problemu co nejdriv zbavis a brzo se zadari :wink:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 03.06.09 12:17

Otěhotnět se dá, ale léčbu bych nezanedbávala. U tebe i partnera. Ať se to co nejdřív vyhojí. A dieta bude asi taky nutná - cukr to podporuje.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 12:20

děkuji moc holky, i partner se přelečuje, zatím teda jen mastičkama. no už jsem se dla místo sladkého na slané. Ovulka by měla být tak snad se i přes to zadaří.

Valli
Závislačka 4258 příspěvků 03.06.09 12:48
Linda1 píše:
jo myslela jsem kvasinky a mykózu :( takže hnus … tak snad se to podaří i při těchto problémech.

tak jestli myslis toto,tak jsem mela snad ob2mesice od te doby,co jsem s manzou(takze tak 5-6let).hruza,dr mi porad rikal,ze to ma kazda druha zenska,ale nevysvetlil mi,proc ja tak casto…no ted asi pred rokem me poradne „fivyalovel“gen­ciankou a dobry,mam pokoj,az zorvna ted,ale jsem tehu a v tehu je to pry castejsi…
jinak jsem tehu uz potreti,takze to asi k tehotneni nevadi,spis bych rekla,jkdyby byly zanety mocaku,delohy a tak,tak ze to muze branit…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.09 13:26

Ja bych to raději přeléčila před těhu. Taky jsem na to trpěla, doktorka říkala, že je to normální a pak jsem předčasně porodila. V porodnici říkali, že na to gyndaři kašlou a tohle je pak následek.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 17:29

valli a to jsi otěhotněla i přes tenhle zánět?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.06.09 18:39

„fivyalovel“gen­ciankou co to prosím tě Valli je? já se s kvasinkama taky trápím pořád dokola a i když se snažím omezit sladké, tak mám mizerné výsledky, stále se mi vracejí, mrchy jedny :roll: …

Lidni -to víš, že se dá, když se mimču chce, tak zvládne všechno :wink:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 03.06.09 18:50

taky se mi to vrací a nevím co s tím? Borisko a má to od tebe i partner?

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 03.06.09 18:52

Tak já jsem otěhotněla právě když jsem měla kvasinkový zánět a to dokonce se svolením lékaře a říkal, že na početí jako takové to nemá vliv. Šla jsem s tím zánětem k doktorovi a když už jsem tam byla,tak jsem ho poprosila, jestli nemůže zkontrolovat co a jak, že bych měla být před ovulací a že se po revizi už pár měsíců snažíme a pořád nic. Kouknul ultrazvukem, řekl, za dva až tři dny budete ovulovat, tak Vám doporučuji to zkoušet, i když to není úplně hygienické a vyšlo to. Sexuální zážitek to teda nebyl,ale my už začínali být nervozní. Problém by byl , kdyby se to nějak rozšířilo na vejcovody, vaječníky, močák, tam jsou záněty asi nebezpečné kvůli srůstům apod,ale myslím, že klasická mykoza nebo kvasinky jsou sice hrozně nepříjemné,ale otěhotnět opravdu lze.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >