Reklama

Gynekolog a clostilbegyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 17:57
Gynekolog a clostilbegyt

Ahoj holky, rada bychs e zeptala na nazor.
Dnes jsem byla na gynde a doktor (nikdy jsem j nej nebyla) mel pro me docel zvlastni postup. Ala jsem tam s tim, ze neberu Ha a poboliva me v podbrisku, chtela jsem vyloucit cysty atd. Doktor me vysetril, napsal clostilbegyt, mam pri Ms dojit na krev a po dobrani na ultrazvuk…ale co me zarazilo, ze pry je enzbytne nutne aby sel manzel na spermiogram :D
Rikala jsem mu ze miminko chceme, ze neberu Ha 6 mesicu, z toho 3 jsem nemenstruovala vubec a hlavne ze to nehrotime. On na me mel reci typu “to rikaji vsichni a pak mi tu chodi brecet, roky ubihaji”, neprijde vam to zvlastni?
Na me trochu prehnane, resit me…ok, vypada to ze nemam ovulaci ale proc rovnou manzela? Na takove vysetreni ho samozrejme nedostanu, rozhodne ne zakhle brzo, diky

Přečtěte si článek: Clostilbegyt a otěhotnění: Když ovulace nepřichází

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.01.18 17:58

Jen ať si tam zajde. Nema smysl jist clostik když nevíš, jestli je manžel v pořádku. I u nás to byla podmínka

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 29.01.18 18:04

Pritel byl take, a nedopadlo to nejlepe oba dva mame problem a mozna by jsme se ani miminka nemuseli dockat nebyt jeho i meho vysetreni. Tedka jsem v 15tt.Ale snazili jsme se dlouho cca 5let rikala jsem si jsem mlada a tak to pujde.Ted je me 27let. A jsem rada ze jsem to zacala resit celkem brzo.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 29.01.18 18:06

Necpala bych se clostilem. Precti si pribalovak. Ten mizes mit v zaloze, az ti nabehne cyklus, a ne uz ted. A spermiogram se meni, ted ho muze mit ok, za 3 mesice ne. Jestli to nehrotite, a stejne nemas ms, tak bych ho tam jeste neposilala. Nevim teda kolik ti je.

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 18:08

@Tichošlápek u nas to nebyla podminka, ale po 2 mesicich snazeni v podstate mi tohle prijde silenost :o kort u chlapa, jsme oba mladi

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 18:09

@Verun83 vidim to stejne (23)

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.01.18 18:13

@zvedavka22 tak ale nejez ten clostik. A spermio nic není, proč by si tam nedošel? Aspoň bude vědět

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 18:14

@Tichošlápek je to proste chlap :-) a ja to chapu, je to prehnane brzy podle me

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.01.18 18:16

@zvedavka22 můj tam šel a ani nemrkl. Pak doma furt prudil jak je plodný :lol:

Janli
Kelišová 5692 příspěvků 9 inzerátů 29.01.18 18:20

Mám gynekoložku specializující se na neplodnost a ta napíše CB až jako předposlední možnost před IVF. A jen pokud se dva měsíce před tím prokáže ultrazvukem anovulační cyklus. To nejsou lentilky. Doktora bych s tím poslala do háje a možná ještě o kousek dál a nejdřív si srovnala cyklus. Pak teprve řešte další.

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 18:30

@Janli ja teda z tohl taky nemam dobry pocit… cl by to mohlo zpusobit?

asim900
Stálice 78 příspěvků 29.01.18 18:34

Ahojky holky :) chci se zeptat, pomohl někomu clostilbegyt na otěhotnění? mám hodně napravidelnou ms, beru Orgametril na upravu ciklu,, a bohužel nepoznám kdy mám plodné dny,, napadlo mě že bych řekla gynekologovy at mi napíše clostilbegyt,, jedno miminko už mám ale z bejvalím partnerem, já a muj přítel sme byli na vyšetření a oba sme v pořádku,, beru potrevinové doplnky Macu a fertil care, už jsem ztoho zoufala, :zed: :zed: prosím poradte :think: děkuji

ugluk
Hvězda diskuse 42673 příspěvků 29.01.18 18:35

Pokud tomu chcete dát čas a netáhne ti na čtyřicet, tak tomu dej čas, buď se cyklus srovná nebo ne. V každém případě souhlas s tím, že než bych do sebe vzala jedinej prášek, chtěla bych znát výsledky mužova spermiogramu.

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 29.01.18 18:39

Ahoj, já mám teda 2 kámošky, které měly problém s ovulací a brali clostík - no obě mají dvojčata :lol:. Nám to také nešlo a po roce mi jej doktor taky předepsal, bála jsem se toho jako čert, přímo v příbalovém letáku je uvedeno, že může způsobit mnohočetná těhu. No už jsem čekala na MS, abych ho začla užívat, ale nakonec to nebylo potřeba, otěhotněla jsem přirozeně. Do té doby jsem brala jen léky na úpravu MS, bo jsem ji mnoho měsíců nedostala a musela chodit pořád na vyvolávací injekce.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 29.01.18 18:46
@zvedavka22 píše:
@Verun83 vidim to stejne (23)

Muzes zkusit brat gynex. Je na upravu cyklu. A chlapovi preventivne selzink a vitamin e. To mu neublizi. Nebo jine vitaminy na tvorbu spermii.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >