Gynekolog a kultivace

18192
24.11.15 12:34

Gynekolog a kultivace

Ahoj,
prosím setkaly jste se někdy s tím, že při vaginálních problémech nechce váš gynekolog dělat kultivaci? Bohužel, u své gynekoložky jsem se s tím setkala opakovaně, když jsem k ní přišla s výtokem a svěděním. Řídí se jen tím, co:
a) vidí pohledem v pochvě
b) změřením PH v pochvě
Dnes jsem u ní opět byla, jsem těhotná a mám žlutý výtok a občasné svědění. Mykózu už u sebe poznám, toto mi spíš přijde bakteriálního původu. Takto jsem jí to řekla a vysloveně ji požádala o provedení kultivace. Na to se opět, jako vždy, jen pousmála a řekla, že změří PH a to nám napoví víc :nevim:
Změřila PH a řekla, že to vypadá opravdu na bakteriální infekci, zatím mám zkusit Lactofeel, kdyby za týden nezabral, nasadila by nějaký antibiotický preparát..Ona prostě tu kultivaci neudělá a neudělá :cert: Chtěla bych vědět, co za potvory tam mám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.3.16 13:50

Kultivace

Když bych chtěla udělat kultivaci, je potřeba se objednat nebo přijít a jen si počkat?

• Nahlásit
  • Citovat
127
12.3.16 14:19

No, můj gynekolog dělá pravidelně kultivaci na půlročních prohlídkách, myslím, že tak by to mělo být normálně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 14:26

@zusaf já mám teď nejake problémy a nikdy mi dr kultivaci neudělala. Tak ji chci teď poprosit

• Nahlásit
  • Citovat
127
12.3.16 14:30
@Anonymní píše:
@zusaf já mám teď nejake problémy a nikdy mi dr kultivaci neudělala. Tak ji chci teď poprosit

no já si myslím, že každý gynekolog by měl kultivaci pravidelně dělat a na požádání určitě, je to přece jejich práce! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 14:52

@zusaf i bez objednání?

• Nahlásit
  • Citovat
127
12.3.16 15:06
@Anonymní píše:
@zusaf i bez objednání?

ano, mi to vždycky dělal i bez objednání, naopak, třeba jsem o tom ani nevěděla a v rámci kontroly mi řekl, že je čas zase udělat kultivaci… vždyt je to jen stěr, nevím, co s tím nadělají… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 15:10

@zusaf tak dobře, hned po ms tam zajdu. Už mě ty problémy nebaví :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
127
12.3.16 15:11
@Anonymní píše:
@zusaf tak dobře, hned po ms tam zajdu. Už mě ty problémy nebaví :roll:

ano, a trvej si na tom, nenech se odbýt ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 15:14

@zusaf jsem v tomhle stydlivka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
127
12.3.16 15:19
@Anonymní píše:
@zusaf jsem v tomhle stydlivka :oops:

to chápu, ale za ty případné další možné komplikace to nestojí ;) pořád je to jen doktor, jako každý jiný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 15:27

@zusaf tak snad mi ji už konečně udělá a budu vědět, co tam vlastně mám :think: a budu mít pokoj :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama