Gynekolog Benátky, Mladá Boleslav, Brandýs a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janecka02
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 14.11.14 03:07
Gynekolog Benatky, Mladá Boleslav, Brandýs a okolí

Ahojky holky, prosím vás, s přítelem se snažíme už nějakou dobu (skoro 11 měsíců) o mimčo a zatím se nedaří. Ovu chybí, cca do 4-5 za rok jsem ji neměla nebo rok od začátku snažení. Gynelogovi jsem to rekla a ten mi zase řekl až ji nebudu mít 3 po sobě tak mám teprve přijít a jsou i jiné věci a proto bych ráda změnila gynekologa. Poradíte mi některá nějakého dobrého v okolí Benátek, Mladé Boleslavi nebo Brandýsa?

Reakce:
Pavla087
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 14.11.14 08:26

@Janecka02 v Nymburku je dobrej gynekolog Dr. Dyňka a pak jsem slyšela že je nějakej dobrej v Horních Počernicích. Držím pěsti.

Tahina
Kecalka 106 příspěvků 14.11.14 08:31

Ahoj jdi na polikliniku Škoda Auto za doktorem Čepelíkem. Určitě pomůže, je to výborný lékař. A já z vlastní zkušenosti doporučuju začít okamžitě cvičet metodu dle Mojžíšové, naprosto úžasné změny. Hodně štěstí přeji :srdce:

balestra
Závislačka 4797 příspěvků 14.11.14 08:43

V Milovicích ordinuje primář Nymburské porodnice. Pan Dr. Kolařík. Veliká spokojenost.

teckaa
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 14.11.14 08:56

Jojo, Cepelik, byvaly primar je fajn, odbornok na svém miste :palec:

Tahina
Kecalka 106 příspěvků 14.11.14 10:32

@teckaa Přesně tak :)

Janecka02
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 14.11.14 11:00

@Tahina uz jsem koukala na netu na nějaký cvičení, vytiskla jsem si to a ještě jsem se teda k tomu nedostala :D

Janecka02
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 14.11.14 11:02

Diky holky, tak snad změna dr. pomůže a bude vše v pořádku :)

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 14.11.14 11:21

Uprimne, pokud mas znamy problem a snazite se ten rok, nehledej gynegologa, ale jdi do caru. Gynekolog neni zarizeny na reseni problemu s plodnosti. Muzes roky na preventivnich prohlidkach slychat, ze jsi zcela v poradku a pritom neplodna. To gynekolog nezjistuje. Pri problemech s ovulaci potrdbujes hlidani utz, casto nekolikrat v mesici, objednat se ze dne na den, to je u obvodniho gynekologa obtizne. Bude do tebe maximalne rvat clostilbegyt s vedlejsimi ucinky, pak te stejne preda caru.

Janecka02
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.11.14 10:44

@Cuddy tak mě ani utz neudělal a ani se o tom nezmínil, neudělal prostě nic a to jsem byla objednaná. Hlavně abych byla co nejdříve z ordinace venku. Ale je to doktor tak by aspoň měl říct co a jak, ale to on neee.

Janecka02
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.11.14 10:47

Tak mě mohl do caru třeba odeslat hned když jsem tam byla a ne pořád, ze je ještě čas a že až se mi stane, že ovu nepřijde 3 cykly po sobě tak mám teprve přijít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >