Gynekolog Brno a okolí

269
2.2.21 21:40

Gynekolog Brno a okolí

Ahoj, prosím o doporučení na gynekologa v Brně a okolí hlavně co se týče péče v těhotenství - aby vše vysvětlil, řekl vyplašené prvorodičce co a jak. Jako samozřejmost beru ultrazvuk při preventivní prohlídce. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
2.2.21 21:53
@Ivusska777 píše:
Ahoj, prosím o doporučení na gynekologa v Brně a okolí hlavně co se týče péče v těhotenství - aby vše vysvětlil, řekl vyplašené prvorodičce co a jak. Jako samozřejmost beru ultrazvuk při preventivní prohlídce. Děkuji

A vy uz jste tehotna? Protoze hodne gyndaru si nechce vzit do pece uz tehotnou pacientku.

Je tady na tohle tema vic diskuzi.

Jinak vim, ze pribira jedna pani doktorka primo na Veveri v prenatal. centru, ale nevim, jestli tehotne a jmeno si nepamatuju. Je velmi prijemna a sympaticka.
Kazdopadne kdyz si tam zavolate a zeptate se, tak vam reknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
2.2.21 22:07

Já mám cca rok novou gynekologii paní Dr. Lisczakovou, jsem teď těhotná a nemůžu si ji vynachvalit.
Nevim jak přesně to myslíte s tím UTZ, takže tam nedokážu říct. Myslíte na běžné preventivní prohlídce nebo na poradně v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
2.2.21 22:07

Gynfit Mudr. Svojanovska… Už deset let ji bombardují stupidními dotazama a ona je pořád milá, lidská… S utz každou prohlídku nevím, když jsem byla těhotná poprvé, tak dělala vždy, když podruhé, tak jednou vynechala…ona těm doktorům to pojišťovna připlati jen třikrát, tak těžko soudit…ale myslím, že by se mohlo dát při nejhorším domluvit jako samoplatce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
2.2.21 22:09

Jo při preventivce…já poslední dobou nějak blbe čtu, myslela jsem v těhotenství…při preventivce dělá utz vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 07:12

@janikema90 těhotná nejsem. Měla jsem teď zamlklé těhotenství a to mě přesvědčilo, že asi je na čase opravdu změnit lékaře. Nedávám mu to za vinu, takové věci se dějí, ale vadí mi přístup, dlouhé čekání a to, ze vpodstatě neřeší, ze mám v přímé rodině (matka, sestra) trombofilní mutace. Utz na prevenci (netěhotenské) taky nebyl standard. Na co se nezeptám, to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 07:14

@flicek18 myslím na preventivní prohlídce mimo těhotenství. Děkuji za tip, kouknu na ni 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 07:15

@Tarinka děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 09:32

@flicek18 jak se tam dá dovolat? Jako myslím jestli proste zkoušet nebo je nějaká doba lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
3.2.21 13:40

@Ivusska777 Ahoj, já jsem teď v 11tt a chodím k MUDr. Zlámalovi v Řečkovicích. Má příjemnou praxi v RD společně s jeho ženou. Můžeš mrknout na jejich stránky. Já k němu mám naprostou důvěru a nebojím se na cokoliv zeptat, řekne mi svůj vlastní názor. Jinak vím, že berou nové pacientky. Za určité úkony se hradí, nevím, jak jsi to měla doteď. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 14:34

@VeroF něco si příplácet mi nevadí. Ale když koukám na stránky pana doktora, tak tam ma přímo napsáno, ze na vyšetření doporučuje vzít krátkou sukni, do které se v kabince prevliknes a sundáš kalhotky a tomu bych se ráda vyhnula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
3.2.21 16:35

@Ivusska777 já se většinou dovolam líp odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
3.2.21 17:15

@flicek18 už jsem se dovolala a neberou. Mají velký problém objednávat i svoje pacientky a objednávání už teď na květen nebo červen :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
3.2.21 17:21

@Ivusska777 aha to mě mrzí. Jsem myslela že jsou s termíny v pohodě. Tak bohužel víc neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat