Gynekolog České Budějovice - odmítl partnera na UTZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 16.08.19 08:11
Gynekolog České Budějovice - odmítl partnera na UTZ

Ahoj holky, chci se zeptat zda nevíte o dobrém gynokologovi v Č. Budějovicích.
Nyní chodím k MUDr. Liškovi jsem u nej od cca 16.let … chodila jsem k němu i v době 2.tehotenstvi, potratu proste vždy, jsem s nim spokojená - nikdy nic nezanedbal a vše vysvětlil. Ale teď nastal problém protože se s přítele snažíme o miminko (již se povedlo ale nakonec byla revize v 10tt) tak mě zarazil přístup doktora a sestry když jsem chtela, aby přítel byl u ultrazvuku miminka semnou. Lékař odmítl a sestra řekla, ze si to lékař nepřeje z důvodu, ze v ordinaci je málo místa. Přítel tak zklamaný seděl v čekárně a já brecela na křesle protože mi musel říct, že to není prosperující těhotenství a bude se muset ukončit. V tu chvíli jsem přítele chtela mít u sebe a, aby mě držel za ruku.
Nevíte o někom komu partner u ultrazvuku nevadí? Chci, aby chodil semnou a nikdo nekoukal přes prsty :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20491 příspěvků 16.08.19 08:18

Vyměníš lékaře, se kterým máš dlouholeté dobré zkušenosti za jiného, který možná vůbec nebude dobrý, protože tě přítel nemohl držet za ručičku? Jinak třeba k zubaři chodíš taky s doprovodem?

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 16.08.19 08:21

@hanka.br.
Představ si, že chodím sama. Jen jsem dala otázku na kterou ty nemáš odpověď a chceš jen rýpat.

Janli
Extra třída :D 10143 příspěvků 16.08.19 08:22

Jsi jen přecitlivělá. Vyměňovat lékaře je nesmysl.

Teulina
Stálice 97 příspěvků 16.08.19 08:25

Také jsem měnila v těhotenství gynekoložku, se kterou jsem nebyla spokojená. Chodím k MUDr. Nerudovi (ordinuje pondělky v ordinaci MUDr. Pechy na Senovážném náměstí). Nemůžu si vynachválit. Pustil na screening přítele i mamku, dělá vtípky, je fajn. :blush: Vypráví mi i zážitky z porodů (ostatní dny je v nemocnici v Krumlově u porodů). Chodí k němu i kamarádka a také by neměnila. :blush:

hanka.br.
Generální žvanilka 20491 příspěvků 16.08.19 08:28
@petula.bir píše:
@hanka.br.
Představ si, že chodím sama. Jen jsem dala otázku na kterou ty nemáš odpověď a chceš jen rýpat.

Lidi si neváží vynikajících odborných schopností lékařů, ale jsou schopni je měnit kvůli blbostem. Trochu se zamysli, co je u doktora důležité.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 16.08.19 08:31

Nyní nejsem těhotná jen jsem se chtela zeptat :think: Myslím si, ze i tatínci mají právo chodit na UTZ :oops: pokud ne tak to se omlouvám :?

@Teulina
Děkuji za radu, ještě popremyslim. Jen proste mě to mrzí, ze u toho taky nemůže byt - víš jak to myslím. :think:

Prigionia
Kecalka 376 příspěvků 2 inzeráty 16.08.19 08:35

Počkej, ale to ti snad ještě dělal vaginální ultrazvuk ne? To snad nepouští doprovod žádný gynekolog 8o ale možná se pletu :nevim:

Teulina
Stálice 97 příspěvků 16.08.19 08:37

@petula.bir Nemáš za co, chápu. :blush: Já teda gynekoložku měnila kvůli osobním zkušenostem mých kamarádek, kterým pěkně zavařila zdravotní stav. U jedné dokonce nepoznala ani těhotenství z ultrazvuku a tvrdila jí, že má zánět. Usoudila jsem, že v mém těhotenství ji vrtat nenechám. :)

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 16.08.19 08:39

@Prigionia
Právě, ze když byla těhotná teta tak jsem s ni na ultrazvuky chodila (ke stejnému lékaři) a dělal vaginální i přes bricho, tak mě docela zarazilo, že u mě to odmítl :think:

P4ja
Extra třída :D 11016 příspěvků 16.08.19 08:40
@Prigionia píše:
Počkej, ale to ti snad ještě dělal vaginální ultrazvuk ne? To snad nepouští doprovod žádný gynekolog 8o ale možná se pletu :nevim:

Nvm, ale mně ve 12 TT ještě dělala vaginální utz a manžela tam pustili ve chvíli, kdy zavedla utz. Ve 30 TT i jiné dr. zase manžel seděl v ordinaci už při vyšetření pohmatem, ale to se doktorka ptala, jestli tam chce být a mně to nevadí.

Jinak předpokládám, že zakladatelka šla na potvrzení srdíčka na začátku. A to mně taky řekli, že tam partneři nechodí. Že mně dají fotku.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 16.08.19 08:41

@Teulina
Právě, že taky kdyz koukám recenze na svého gynekologa tak proste už to jde spíše k horšímu :(

NinaU.
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 16.08.19 08:42

@petula.bir
Je to opravdu tak nepřekonatelný problém, že nebyl na ultrazvuku? Jinak podle mě, pokud ti vyhovuje odbornosti, tohle bych prostě prekousla. Přijde mi to jako malý důvod na změnu lékaře.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16209 příspěvků 16.08.19 08:45

@petula.bir tak moje mudr nikdy nebere chlapy na uz :nevim:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 16.08.19 08:45

Je běžné, že partner může být přítomný u genetických ultrazvuků (cca 13 a 20tt). Být přítomný při běžném vyšetření nebo potvrzení těhotenství už zvykem není a asi málokdo by ti vyšel vstříc. Jestli jsi jinak s gynekologem spokojená, tak ho neměň.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama