Gynekolog, co nabírá v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 17:46
Gynekolog, co nabírá v Praze?

Dobrý den, prosím neznáte někdo nějakého gynekologa, co nabírá nové pacientky? Jsem čerstvě těhotná, chci si to nechat potvrdit od lékaře a samozřejmě se zaregistrovat, neboť můj bohužel nedávno zemřel. Nevíte o někom v Praze? Vřele děkuji. :)

Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 10.12.18 17:57

Praha je dost siroky pojem, nechces nejak konkretizovat mestskou cast, kde bys mela doktora pobliz? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:02

@Helca83 No je mi to celkem jedno, jsem pojízdná. :D Ale kdyby to bylo kolem Čerňáku nebo Lhotka, bylo by to úplně nejlepší. :D

zabicka7
Stálice 99 příspěvků 10.12.18 18:13

@Helca83 Praha 1,2,3,4,5,7,8? :mavam:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 10.12.18 20:14

Na P9 na Proseku ještě před půl rokem nabírala mudr. Dědicová. Jestli ještě pořád, to nevím.

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 10.12.18 22:19

@klamonožka Skvělé, moc děkuji za tip, zkusím. :) Když si ale Zajdu na gyn. ambulanci, tak by mě měli vyšetřit rovnou, že? Nebo i v porodnici?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 11.12.18 07:24

@AitaKraita Jestli jsi těhotná a nemáš nějaký akutní zdravotní problém, tak bych si zkusila radši najít takhle „stálého“ gynekologa, na ambulanci by mohli být nepříjemní. Když si zatelefonuješ na tu gyndu a domluvíš se, tak taky nebudeš čekat na vyšetření měsíce. Na ambulancích to sekají jak Baťa cvičky a navíc jsou opravdu specializovaní na akutní případy, proto berou rovnou.

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 11.12.18 08:51

@zabicka7 Bohuzel neporadim, ja mam svou MUDr na Praze 6 a jsem s ni moc spokojena :think:

Na pomezi P1 a 8 me napada jen MUDr Hulvert, je to primar Iscaru, ale nevim jestli bere :think:

zabicka7
Stálice 99 příspěvků 13.12.18 11:11

@Helca83 díky za tip :mavam:

zabicka7
Stálice 99 příspěvků 13.12.18 11:11

@Helca83 ještě se zeptám a ta tvoje MUDr na Praze 6 se jmenuje?

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 13.12.18 11:45

@zabicka7 MUDr Andrea Zemanová v Suchdole. Je moc fajn, jen pozor, někdy místo ni ordinuje její otec, a ten mi osobně nesedl, ale dá se vždy dohodnout se sestřičkou ke komu jdeš.

zabicka7
Stálice 99 příspěvků 13.12.18 11:49

@Helca83 díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >