Reklama

Gynekolog co nedoporučuje HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketly2
Nováček 3 příspěvky 11.12.16 20:35
Gynekolog co nedoporučuje HA

Ahoj, už dva roky mě trápí různé hormonální problémy (pozn. je mi 20). Zkusila jsem už hodně věcí včetně hormonální jógy, Gynexu a všech možných čajů a kapek. Bohužel nic z toho nezabírá a už třetí gynekolog v řadě mi doporučuje jako jediné řešení HA bez toho, aby vůbec zjistil, co může být příčinou. Už jsem upřímně bezradná a nevím, co dál.

Znáte někde (nejlépe Praha, Hradec Králové nebo Pardubice) nějakého gynekologa, který by byl ochotný to řešit jinak než antikoncepcí? Zkoušela jsem se objednat k Šárce Kutálková do Brna, ale ta nebere nové pacientky. Vlastně asi úplně netrvám na tom, aby to byl gynekolog, pokud znáte nějakého jiného doktora ať už s titulem nebo bez, který by mohl být nápomocný, ráda to zkusím :-)
Děkuji.

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 20:40
@Ketly2 píše:
Ahoj, už dva roky mě trápí různé hormonální problémy (pozn. je mi 20). Zkusila jsem už hodně věcí včetně hormonální jógy, Gynexu a všech možných čajů a kapek. Bohužel nic z toho nezabírá a už třetí gynekolog v řadě mi doporučuje jako jediné řešení HA bez toho, aby vůbec zjistil, co může být příčinou. Už jsem upřímně bezradná a nevím, co dál.Znáte někde (nejlépe Praha, Hradec Králové nebo Pardubice) nějakého gynekologa, který by byl ochotný to řešit jinak než antikoncepcí? Zkoušela jsem se objednat k Šárce Kutálková do Brna, ale ta nebere nové pacientky. Vlastně asi úplně netrvám na tom, aby to byl gynekolog, pokud znáte nějakého jiného doktora ať už s titulem nebo bez, který by mohl být nápomocný, ráda to zkusím :-)
Děkuji.

a co konkretne mas za hormonalni problem? :think:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.12.16 20:45

Není jednodušší si přečíst nějakou knížku o gynekologii, najít diagnozu a zkusit léčbu? ten doktor nedělá nic jiného.

mroe
Extra třída :D 14236 příspěvků 11.12.16 20:48
@Sněžení píše:
Není jednodušší si přečíst nějakou knížku o gynekologii, najít diagnozu a zkusit léčbu? ten doktor nedělá nic jiného.

to by byla cesta, vsak vsichni doktori jsou na prd… :mrgreen:
Jestli se shodli tri, tak uz bych zacala premyslet nad tim, jestli nemaji nahodou pravdu…

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 11.12.16 20:49

Mudr. Lázničková, CENAP, Brno… dojíždím k ní od Pardubic, stojí to za to ;)

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 11.12.16 20:50
@mroe píše:
to by byla cesta, vsak vsichni doktori jsou na prd… :mrgreen:
Jestli se shodli tri, tak uz bych zacala premyslet nad tim, jestli nemaji nahodou pravdu…

V praxi jsou příklady, kdy hledáš správného doktora leta a někdy je prostě snažší si koupit nějakou bichli a najít si to sama, příp. hledat na medviku nebo scopusu.

Ketly2
Nováček 3 příspěvky 11.12.16 21:10
@JayLee píše:
a co konkretne mas za hormonalni problem? :think:

Je toho poměrně hodně, ale když začnu tak mám bolestivou nepravidelnou menstruaci (už od té doby, co jí mám), poslední tři měsíce mě bolí prsa, jsem hodně naládová a snadno se rozbrečím, jsem jakoby hodně vyschlá, takže mě to při sexu a při čůrání pálí (to mě trápí asi nejvíc), mám etapy, kdy mi hodně padají vlasy a pak zase ne, mám akné,… asi bych si časem vzpomněla i na další věci. Nechala jsem si na vlastní náklady udělat testy asi na 10 hormonů, ale co já z toho taky zjistím, že jo :D Už mám tyhle problémy víc jak dva roky a vyzkoušela jsem fakt spoustu věcí.

@alhena píše:
Mudr. Lázničková, CENAP, Brno… dojíždím k ní od Pardubic, stojí to za to ;)

Paní Lázničkové jsem jednou psala mail, ale nějak se mi na ní nelíbilo to, že mi naznačovala, že řešení mých problémů je sex po svatbě a že jsem na to mladá. No možná bych to znovu zkusila, třeba by se k tomu stavěla jinak, když už jsem o něco starší :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 11.12.16 21:29

MUDr Marek, ale taky Brno - je skvelej, vstricnej, pri zmince o problemu odesila na dalsi vysetreni, HA mu stacilo rict ze nechci, od te doby nezminil ani jednou :-)

Uživatel je onlinepazitka
Kelišová 5871 příspěvků 11.12.16 21:33

http://www.psychosomatic.cz/…lena-maslova
Nevím, jestli bere nové pacientky, ale viděla jsem nějaké video s ní, cetla par clanku a je uzasna..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama