Gynekolog - Havlíčkův Brod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 26.05.10 14:24
Gynekolog - Havlíčkův Brod

Uvažuji o změně gynekologa, ráda bych poprosila, zda by mi mohl někdo poradit, na koho se obrátit v Havlíčkově Brodě (nyní docházím do Ledče n.Sáz., kde je pouze jeden).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pájunka
Kecalka 162 příspěvků 26.05.10 15:10

Ahoj.Já jsem přešla do Brodu k Dr.Maškové.A je vážně skvělá:-)Uplně jinej přístup :-)

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 26.05.10 15:17

Děkuji Pájunko, jméno paní doktorky jsem jednou zaslechla, ale našla jsem, že provozuje pouze dětskou gynekologii v nemocnici. Moc bych Tě chtěla poprosit, pokud by to bylo možné, jestli by si mi na ni nedala kontakt. Když jsem ji tenkrát hledala, našla jsem pouze dětskou gynekologii. Děkuji

Crystal87
Generální žvanilka 23901 příspěvků 26.05.10 15:46

J8 chodím k dr.Přibylovi a jsem vcelku spokojená.

janasib
Kelišová 6216 příspěvků 26.05.10 16:09

Já jsem u Dr.Šťastného a jsem taky spokojená,někomu se nelíbí jeho vtípky,ale mě to nevadí.Aspoň nemyslím na to co zrovna dělá :-D Nejdřív jsem chodila k Přibylovi,ale ten mi nějak neseděl. :nevim:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 26.05.10 17:34

A z Ledče do Golčova Jeníkova by se ti nechtělo? Tam bych ti doporučila úžasnýho dr. Provazníka.

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 26.05.10 20:46

Ahoj. V Ledči k doktoru Šťastnému se mi nechtělo- neslyšela jsem na něj moc pozitivního :-(
Na doporučení kamarádky jsem začala chodit do Humpolce k Příborskému. Není sice moc upovídaný ale já jsem spokojená.

janasib
Kelišová 6216 příspěvků 27.05.10 19:45

Ono je to vyloženě na každém,jak kdo komu sedne a tak.Někomu jeden doktor vyhovuje,druhý s ním nemá dobré zkušenosti.Je lepší zkusit obejít jich víc a pak se uvidí,ale určitě bych nikoho neodsuzovala protože si vybral jiného dr. :-) Kdyby jsme byli všichni stejní,tak by naám to lezlo na mozky… :jazyk:

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 27.05.10 22:12

ahoj v Brodě je ještě MUDr. Klatovský nebo MUDr. Štěpánek - ten dělá i velké utz i 4D, takže vše pod jednou střechou a má i monitor v ordinaci …

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 28.05.10 09:48

Moc děkuji. Můj gynekolog nám nechal udělat genetické testy, další by udělal až po případném dalším neúspěchu, já bych už ale nechtěla dál na nic čekat. Přemýšlím o přechodu k jinému doktorovi, který by byl ochoten na vyšetření poslat. Zatím jsem si zajistila jsem imunologické vyšetření.

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 29.05.10 20:02

Jarmilo, ani se nedivím, pokud teda jezdíš do Ledče :roll: pan dr to bere většinou moc lážo plážo - a spousta ženských, i já dokud jsem v Ledči ještě bydlela, jsem radši dojížděla jinam …

ale klidně všechny dr obvolej a poptej se konkrétně na tvůj problém a co by s ním oni udělali :wink:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 29.05.10 20:26

Jarmilo - pokud máš problémy s otěhotněním,ur­čitě ten dr. Provazník v Jeníkově. Tam má ordinaci a navíc pracujde v pardubickém Sanusu. Takže by si tě v případě potřeby přetáhl tam.

peju
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.11 10:54
prosba o kontakt

Také uvažuji o změně a tak bych moc prosila také kontakt na paní doktorku Maškovou do Havlíčkova Brodu. Děkuju moc

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.09.11 11:06

http://www.onhb.cz/article.asp?…

peju
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.11 12:58

děkuji, ale dr Mašková tam není uvedena

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >