Reklama

Gynekolog - Havlíčkův Brod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 26.05.10 14:24
Gynekolog - Havlíčkův Brod

Uvažuji o změně gynekologa, ráda bych poprosila, zda by mi mohl někdo poradit, na koho se obrátit v Havlíčkově Brodě (nyní docházím do Ledče n.Sáz., kde je pouze jeden).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pájunka
Kecalka 162 příspěvků 26.05.10 15:10

Ahoj.Já jsem přešla do Brodu k Dr.Maškové.A je vážně skvělá:-)Uplně jinej přístup :-)

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 26.05.10 15:17

Děkuji Pájunko, jméno paní doktorky jsem jednou zaslechla, ale našla jsem, že provozuje pouze dětskou gynekologii v nemocnici. Moc bych Tě chtěla poprosit, pokud by to bylo možné, jestli by si mi na ni nedala kontakt. Když jsem ji tenkrát hledala, našla jsem pouze dětskou gynekologii. Děkuji

Crystal87
Generální žvanilka 23848 příspěvků 26.05.10 15:46

J8 chodím k dr.Přibylovi a jsem vcelku spokojená.

janasib
Kelišová 6216 příspěvků 26.05.10 16:09

Já jsem u Dr.Šťastného a jsem taky spokojená,někomu se nelíbí jeho vtípky,ale mě to nevadí.Aspoň nemyslím na to co zrovna dělá :-D Nejdřív jsem chodila k Přibylovi,ale ten mi nějak neseděl. :nevim:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 26.05.10 17:34

A z Ledče do Golčova Jeníkova by se ti nechtělo? Tam bych ti doporučila úžasnýho dr. Provazníka.

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 26.05.10 20:46

Ahoj. V Ledči k doktoru Šťastnému se mi nechtělo- neslyšela jsem na něj moc pozitivního :-(
Na doporučení kamarádky jsem začala chodit do Humpolce k Příborskému. Není sice moc upovídaný ale já jsem spokojená.

janasib
Kelišová 6216 příspěvků 27.05.10 19:45

Ono je to vyloženě na každém,jak kdo komu sedne a tak.Někomu jeden doktor vyhovuje,druhý s ním nemá dobré zkušenosti.Je lepší zkusit obejít jich víc a pak se uvidí,ale určitě bych nikoho neodsuzovala protože si vybral jiného dr. :-) Kdyby jsme byli všichni stejní,tak by naám to lezlo na mozky… :jazyk:

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 27.05.10 22:12

ahoj v Brodě je ještě MUDr. Klatovský nebo MUDr. Štěpánek - ten dělá i velké utz i 4D, takže vše pod jednou střechou a má i monitor v ordinaci …

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 28.05.10 09:48

Moc děkuji. Můj gynekolog nám nechal udělat genetické testy, další by udělal až po případném dalším neúspěchu, já bych už ale nechtěla dál na nic čekat. Přemýšlím o přechodu k jinému doktorovi, který by byl ochoten na vyšetření poslat. Zatím jsem si zajistila jsem imunologické vyšetření.

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 29.05.10 20:02

Jarmilo, ani se nedivím, pokud teda jezdíš do Ledče :roll: pan dr to bere většinou moc lážo plážo - a spousta ženských, i já dokud jsem v Ledči ještě bydlela, jsem radši dojížděla jinam …

ale klidně všechny dr obvolej a poptej se konkrétně na tvůj problém a co by s ním oni udělali :wink:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 29.05.10 20:26

Jarmilo - pokud máš problémy s otěhotněním,ur­čitě ten dr. Provazník v Jeníkově. Tam má ordinaci a navíc pracujde v pardubickém Sanusu. Takže by si tě v případě potřeby přetáhl tam.

peju 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.11 10:54
prosba o kontakt

Také uvažuji o změně a tak bych moc prosila také kontakt na paní doktorku Maškovou do Havlíčkova Brodu. Děkuju moc

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.09.11 11:06

http://www.onhb.cz/article.asp?…

peju 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.11 12:58

děkuji, ale dr Mašková tam není uvedena

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >