Gynekolog Jan Pětroš Nový Jičín

12
21.7.15 14:12

Gynekolog Jan Pětroš Nový Jičín

Ahoj holky, uvažuji, že bych přešla k tomuto gynekologovi. Máte s ním některá zkušenosti? Nevíte, jestli ještě přibírá nové pacientky? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3HE
22188
21.7.15 14:42

@Stateza Chodila jsem k němu několik let… pomohl mi hodně a díky tomu mám děti… ale pak i něco trochu podcenil… spíše neúmyslně… ale kvůli tomu jsem porodila hodně předčasně…

co se týká provozu ordinace - vadilo mi, že i když se tam objednám, tak stejně min. hodinu stejně čekám. I ten jejich systém je zdlouhavý - prostě se tam dlouho čeká.

Já jsem nakonec dospěla k názoru, že chci chodit k lékařce ženě… mívám různé obtíže a žena mě snad lépe pochopí… takže jsem přešla k dr. Erice Hrubošové http://novy-jicin.mic.cz/…jekty1.phtml?…

Pětroš je fajn, pečlivý atd., ale už je to starší pán a je pomalý… já mám dvě malé děti a sedět u gynekologa půl dne, i když je to jednou za čas… no, Hrubošová je mladá, svižná, byla jsem objednaná na 9hod. a nečekala jsem ani chvilku navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.7.15 19:58

Moc děkuji za reakci, ještě to promyslím…Momentálně chodím k Mudr Jarošovi je hodně chválený, ale mi zatím nepomohl a nějak se nemůžu zbavit pocitu, že se mě snaží dostat k němu do CAR. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3807
21.7.15 22:46

Ahojky, chodím už několik let k Pětrošovi a jsem s ním spokojená, ale je fakt, že někdy v čekárně taky tu hoďku čekám. Ale i tak bych neměnila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
22.7.15 14:07
@Stateza píše:
Moc děkuji za reakci, ještě to promyslím…Momentálně chodím k Mudr Jarošovi je hodně chválený, ale mi zatím nepomohl a nějak se nemůžu zbavit pocitu, že se mě snaží dostat k němu do CAR. :(

jooooo, tohle přesně jsem zažila u něho taky.

Chodila jsem k němu kvůli nemožnosti otěhotnět. první návštěvu mi vykládal, jak je IVF na posledním místě, kolik mi udělá vyšetření a odběrů… a vynasnaží se najít příčinu. Hned mi dal clostilbegyt - otěhotněla jsem v prvním cyklu. Takže veliká radost a nemusel už nic vyšetřovat. ALE v 10tt jsem potratila. Pak otočil - řekl mi, že když tohle nepomohlo, tak už jedině IVF!!! Když jsem řekla, že bych chtěla, aby poslal na vyšetření manžela, aby mi udělal odběry krve nebo někam poslal na specializované pracoviště, tak mi řekl, že je zbytečné chodit OKLIKOU, když můžeme jít PŘÍMO! - manžela vyšetří před IVF a já budu mít výsledek téměř jistý - miminko. A zakončil to větou: CHCETE PŘECE DÍTĚ, NEBO NE??? Jinak vám pomoci nemohu! Je to normální vyděrač… než měl svůj CAR, byl to normální člověk, ale teˇmu je jen o kšefty.

Odešla jsem od něho k Pětrošovi - udělal odběry krve na hormony - od začátku cyklu každá týden o další MS. Pak si to zhodnotil… a výsledek byl tento - měla jsem moc vysoký prolaktin - hormon, který se vyskytuje v takové míře v těhotenství a při kojení - takže jakoby falešná březost, hormonální těhotenství nebo tak nějak :mrgreen: Zároveň jsem měla málo toho hormonu, který produkuje a dozrává vajíčka (už nevím, který)…
Dal mi léky… hormony se srovnaly… pak jeden cyklus costilbegyt a otěhotněla jsem. Říkal, že kdyby tohle nevyšlo, tak by mi udělal osobně v Ostravě laparoskopii. Naštěstí k tomu nemuselo dojít. Za tři dva roky po porodu jsem otěhotněla znova - bez potíží na první pokus… ale pak jsem porodila ve 27tt - podle mne tam bylo nepřímé zavinění i od pětroše - podcenil riziko předčasného porodu. ale to je jiné povídání…

Je pravda, že on rád pátrá po příčině, hledá až najde… jaká je v tomto doktorka Hrubošová, to nevím… já už děti mít nebudu, takže já jsem šla k ní - je jemná, svižná, mladá a je to žena… chlapovi se blbě vykládá o výtoku a svědění atd :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.7.15 14:26

Holky moc děkuji za reakce. Já už jedno dítě mám, ale i to jsme měli problém počít. A když jsem tenkrát šla za Jarošem tak mi řekl ať si rychle změním pojišťovnu, protože ten jeho CAR v té době neměl smlouvu s moji pojišťovnou. A že nějaké vyšetření atd. budeme dělat až tak za 3/4 roku :( a to už jsme se s manželem snažili déle a měla jsem za sebou 3 samovolné potraty vždy do 10tt, ale tohle vůbec neřešil :(. Dítě se nám povedlo nakonec přirozeně, jen jsem si pak na začátku těhotenství řekla o utrogestan a myslím, že díky tomu se malý udržel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
22.7.15 14:30

@Stateza utrogestan mi dal pětroš taky na první tři měsíce!

asi bych ti doporučila k pětrošovi jít - on opravdu umí vypátrat příčinu…

a postup Jaroše vůbec nechápu - proč IVF, když i po IVF můžeš potratit? Raději by se měl zaměřit na hormony, štítnou žlázu, chlamydie, imunologii atd. běž k pětrošovi :hug:

Určitě bere další pacienty… stačí zavolat sestře, domluvit se… ni nemusíš říkat Jarošovi o kartu - Pětroš si ji sám vyžádá přímo od Jaroše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.7.15 14:49

Moc děkuji za info. Zkusím si tam zavolat zítra ráno. Moc jste mi obě pomohly, :hug: byla jsem pořád taková nerozhodná, protože moc nemusím změny, ale utvrdily jste mě v mém pocitu a další miminko si moc přejeme a nevím, kdy bych se ho s přístupem Jaroše dočkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
22.7.15 14:53

@Stateza buď v klidu… já jsem ještě byla u dr. Marka a u našeho v našem městě - viděl mě celý okres :mrgreen:

zavolej si tam a dej zítra vědět, jak jsi dopadla ;) horší než u Jaroše to určitě nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.7.15 15:02

Určitě zítra napíšu, jak jsem dopadla. Ještě jednou děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.7.15 12:46

Tak už jsem objednaná… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
23.7.15 14:28
@Stateza píše:
Tak už jsem objednaná… :)

super :palec: za jak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.7.15 18:54

Za 14 dní, tak pak napíšu, jak jsem dopadla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22188
23.7.15 21:54
@Stateza píše:
Za 14 dní, tak pak napíšu, jak jsem dopadla…

tak joo, díky a neboj:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
6.8.15 15:12

Tak už jsem tam byla a jsem teda zatím maximálně spokojená. Čekala jsem asi 20 minut, takže celkem v pohodě. A Dr je super, v ordinaci jsem byla skoro hodinu, vyslechl, poradil a hlavně všechno vysvětlil…Takže holky opravdu moc děkuji za doporučení. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama