Reklama

Gynekológ ktorý berie nové pacientky Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amazonna
Nováček 5 příspěvků 09.03.18 06:40
Gynekológ ktorý berie nové pacientky Plzeň

Ahojte žienky. Prepáčte, ak tu podobná téma už je, ale už nie je aktuálna. Bývam v Plzni len rok, tak tu nemám žiadneho doktora. Som cca v 5-6 TT. Volala som už štyrom gynekológom a žiaden má nechcel zobrať. Až na jedného, ktorý povedal, že mám zavolať 21.3. a uvidíme kedy má objedná. Hľadám rôzne diskusie a podľa toho obvolavam gyn. Ale všetko je najskôr z roku 2015. Ak by ste náhodou vedeli o niekom, kto by ma zobral :lol: roky mám zníženú funkciu štítnej žľazy, tak chcem ísť čím skôr, lebo neviem čo a ako a endokrinologa v Plzni tak isto nemám :zed: ďakujem :*

Reklama

Reakce:

Myvalmyval1
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 08:35

@Amazonna
Ahoj, prave pred tydnem jsem zacala chodit k Mudr. Marešovi. Bere nove lidi a ma ordinaci na Slovanech a na Doubravce. Staci se zaregistrovat na jeho webovkach a pote se tam objednat. Byla jsem na Slovanech, sestricka je mila. Jen tedy se plati rocni poplatek 400kč.
Adresa mares-gyn.cz

Amazonna
Nováček 5 příspěvků 09.03.18 09:45

@Myvalmyval1 ďakujem ti krásne, už som sa k nemu objednala :*

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama