Gynekolog: Mudr. Vladimír Pásler

Anonymní
22.2.17 17:39

Gynekolog: Mudr. Vladimír Pásler

Chtěla bych se zeptat, zda jej některé neznáte, nechodily jste k němu?
Já se k němu dnes zaregistrovala a celý den přemýšlím, zda to byla chyba či ne.

Chtěla jsem se na gynekologii zaregistrovat do nymburské nemocnice a byla jsem tam k němu prostě přiřazena.

Vypadá mile, sympaticky a na první setkání mě přesvědčil, že se v oboru orientuje (mám komplikovanou anamnézu a už se mi stalo, že se mě gynekologové ptali, co že to všechno znamená)… ale je to starší lékař. (Což já zrovna od jednoho starší lékaře utíkám, protože, už prostě u léčby moc nepřemýšlí a drží se starých postupů)

Na internetu jsem na něj našla asi jen čtyři recenze, všechny vesměs dobré. Ale informace, že promoval v roce 1959 mi opět nedodala jistoty.

Znáte jej prosím některá osobně? Mám utíkat, nebo je to kvalitní lékař se zkušenostmi?

anonym neboť nechci svůj nick nijak propojovat s vyhledatelnými informacemi o mém reálném životě a Mudr. Pásler ordinuje v místě mého bydliště

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.4.17 10:10

Doufám, že už jste měla příležitost zjistit, že jste narazila na skvělého gynekologa ;-) Já k němu chodím už 8let a jsem maximálně spokojená. První těhotenství jsem měla bez komplikací, proto jsem chodila ke gynekologovi v místě bydliště. Pak jsem ale otěhotněla s dvojčaty, byla spousta komplikací a díky nekvalitní péči doktorky jsem o miminko přišla. Pak jsem si našla MUDr. Páslera, který mě dalším těhotenstvím (opět hodně komplikovaným, protože krátce po potratu dvojčat) provedl naprosto pohodově, věnoval se mi. I teď, když už mám větší děti, tak je jeho péče nadstandardní. Sice je starší, jak píšete, ale sám říkal, že studuje aktuální věci z gynekologie ve veškerém volném čase, že ho gynekologie prostě fascinuje. Jak říkám, vřele doporučuji :-) :)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama