Reklama

Gynekolog: Mudr. Vladimír Pásler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:39
Gynekolog: Mudr. Vladimír Pásler

Chtěla bych se zeptat, zda jej některé neznáte, nechodily jste k němu?
Já se k němu dnes zaregistrovala a celý den přemýšlím, zda to byla chyba či ne.

Chtěla jsem se na gynekologii zaregistrovat do nymburské nemocnice a byla jsem tam k němu prostě přiřazena.

Vypadá mile, sympaticky a na první setkání mě přesvědčil, že se v oboru orientuje (mám komplikovanou anamnézu a už se mi stalo, že se mě gynekologové ptali, co že to všechno znamená)… ale je to starší lékař. (Což já zrovna od jednoho starší lékaře utíkám, protože, už prostě u léčby moc nepřemýšlí a drží se starých postupů)

Na internetu jsem na něj našla asi jen čtyři recenze, všechny vesměs dobré. Ale informace, že promoval v roce 1959 mi opět nedodala jistoty.

Znáte jej prosím některá osobně? Mám utíkat, nebo je to kvalitní lékař se zkušenostmi?

anonym neboť nechci svůj nick nijak propojovat s vyhledatelnými informacemi o mém reálném životě a Mudr. Pásler ordinuje v místě mého bydliště

Reklama

Reakce:

Gabriela R.
Nováček 1 příspěvek 21.04.17 10:10

Doufám, že už jste měla příležitost zjistit, že jste narazila na skvělého gynekologa ;-) Já k němu chodím už 8let a jsem maximálně spokojená. První těhotenství jsem měla bez komplikací, proto jsem chodila ke gynekologovi v místě bydliště. Pak jsem ale otěhotněla s dvojčaty, byla spousta komplikací a díky nekvalitní péči doktorky jsem o miminko přišla. Pak jsem si našla MUDr. Páslera, který mě dalším těhotenstvím (opět hodně komplikovaným, protože krátce po potratu dvojčat) provedl naprosto pohodově, věnoval se mi. I teď, když už mám větší děti, tak je jeho péče nadstandardní. Sice je starší, jak píšete, ale sám říkal, že studuje aktuální věci z gynekologie ve veškerém volném čase, že ho gynekologie prostě fascinuje. Jak říkám, vřele doporučuji :-) :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama