Gynekolog Nové Město na Moravě a okolí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 13:44
Gynekolog NMnM a okolí

Ahoj, holky, moc se omlouvám za anonym, ale mě je to téma nějak blbý a taky tuším, že se tady do mě možná někdo pustí a navíc ještě nikdo neví, že jsem těhotná :-)…Mám gynekologa hodně daleko, ve městě, kde jsem studovala a není asi reálné za ním dojíždět přes 100 km, obzvlášť, když čekáme mimošáka :-) Chci se s Váma poradit. Bydlím v Novém Městě na Moravě, doporučily byste mi nějakého gynekologa/gy­nekoložku? Beru něco od Žďáru přes Bystřici po Tišnov…Ale mám jeden problém, jsem trochu silnější, žiju celkem zdravě, ale prostě všeci v rodině jsme jakýsi naducaní, takže ač celkem dost sportuju, jím sice hodně(pravda) ale celkem zdravě, tak prostě mám svých 98 kg při nějakých 173 cm. Naštěstí v těhu se u nás v rodině obecně přibírá tak do 10 kg, tak to snad nepoletí moc vzhůru, jsem rozhodnutá, že to uhlídám. Jinak jsem zaklepat zdravá. Jednou v životě jsem měla šílený zážitek s jedním doktorem, řval na mě před čekárnou lidí, že jsem tlustý prase a že si ani nezasloužím zdrav. péči, no brrr. Mám od té doby fóbii z nových doktorů. Prosím holky, znáte někajýho gynekologa v této oblastí, co bere v pohodě buclatější těhulky? Co nemá moc poznámek a tak? Strašně moc by mi to pomohlo k psychické pohodě! Moc Vám děkuju. A pak ještě, jak se k buclatějším maminám tváří v porodnici ve Městě, případně v Brodě nebo v Brně? Moc moc moc dík za info maminy, budu za něj moc vděčná a pomůže mi k větší pohodě s čekáním na náš poklad :-)

Reakce:
PETIK04
Kecalka 101 příspěvků 24.09.14 14:13

Ach jo. Je mi Te lito že musíš tohle snášet a ještě máš z takových lidi strach. Nenech si to priste líbit a pošli všechny takove neomalence do patřičných míst!!! Jinak Já jsem ze ZR a jezdím ke gyn 40 km jinam. Tak neporadím. Měj ráda svoje tělo, vyrábí přece nový život!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 14:36

Děkuju za podporu! Já vím, že bych s tím strachem měla asi bojovat, ale říkám si, že zrovna v těhu to nutný není, nervovat se, chtěla bych si být jistá, že vím, ke komu jdu, snad se najde někdo, kdo poradí. Jinak, ono tenkrát bylo na houby, že jsem byla ještě taková puberťačka, v té čekárně jsem měla spolužačku…celá škola se bavila…a do té doby to prostě nechci zažít znovu…mám super gynekologa, uvažovala jsem nad tím, ale není to reálný, je to fakt moc daleko…Petik04 ještě jednou, moc děkuju za povzbuzení :-)

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.09.14 14:47

Ahoj :-) taky jsem teď těhotná.. chodím do Města normálně na gyndu do nemocnice k paní doktorce Staré. Je strašně skvělá! Takhle hodnou doktorku jsem dlouho neviděla. Všechno ti vysvětlí, probere s tebou, je ochotná :-) já vycházela z 80kg a těď už mám 96kg a nikdo mi neřekl ani slovo :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 14:51

Moc děkuju, tak já na ni seženu kontakt a zkusím se domluvit…:-)

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 24.09.14 14:54

Já vždy volám sem 566 683 322 :-) a přeji hodně štěstí, ať všechno probíhá dobře :-)

Peťka26
Kecalka 386 příspěvků 25.09.14 06:40

Ahoj, Já chodím do Bystřice k paní doktorce Petrové… taky je skvělá… mám dokonce pocit, jestli se za svobodna nejmenovala Stará… ale to nevím. Hlavně jsou u ní i dobrý sestry, což je podle mě snad ještě důležitější než doktorka… sestry v NMNM v nemocnici úplně sympatický nejsou… váhu mám asi stejnou jak ty a když jsem byla naposledy u doktorky a vážila jsem se a hlásila sestřičce váhu, tak mě špatně slyšela a zopakovala o 10kg menší, tak jsem ji opravila s tím, že to by bylo lepší, kdyby to bylo o 10kg méně a ona mi na to řekla „no co, hlavně že je člověk zdravej a spokojenej“, takže fakt super… a paní doktorka je taky úžasná… mohu jen doporučit. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 10:34

@Peťka26 Moc děkuju, prosím Tě a jak to tam je, sestřička má svou místnost, nebo mají s doktorkou společnou? Moc dík!

Peťka26
Kecalka 386 příspěvků 25.09.14 10:48
@Anonymní píše:
@Peťka26 Moc děkuju, prosím Tě a jak to tam je, sestřička má svou místnost, nebo mají s doktorkou společnou? Moc dík!

Má svojí místnost… ona si tě zavolá, zváží, změří tlak, zeptá se na nový údaje, poklábosí s tebou a pak si tě zavolá doktorka do ordinace… a je fakt hodná, šetrná při vyšetření, příjemná milá… jsem s ní spokojená

Petra Fujakova
Nováček 1 příspěvek 31.03.16 16:48

Dobry den, devcata mam prosbu hledam Gynekologii kdenemaji plno. Pristehovala jsem sem na Vysocinu. Bohuzel mam doktorku az v Krnove. Delala jsem si dva tehotenske testy a vyslo mi pozitivni. Nevi te kde by me mohli vysetrit? Dekuji za rady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >