Reklama

Gynekolog Olomoucký kraj (Přerov, Olomouc, Hranice)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikca145
Nováček 3 příspěvky 05.01.17 21:17
gynekolog Olomoucký kraj (Přerov, Olomouc, Hranice)

Dobrý den, je mi 20 let a neustále trpím vracejícími se mykozámi v pochvě, jsem z toho už zoufala protože není měsíc, kdy bych se s tím neotravovala. Má doktorka i přesto, že moje jediné a časté návštěvy jsou kvůli tomuto problému mi napíše tablety na závádění a víc neřeší, a proto bych potřebovala poradit jestli neznáte nějakého gynekologa, který tento byť častý ale otravný a u mě už chronický problém řeší nějak více..Děkuji :)

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 05.01.17 21:40

@Nikca145 Tak já myslim, že s tim vic delat(z pohledu gynekologa)nej­de(max ti muže napsat nejaké lactobacyly jeste k zavádecim tabletám)…Musiš začít ty sama u sebe, omezit sladké, posílit imunitu, používat na omývání dole bud jen cistou vodu nebo gely na to určené, používat jen bavlnené spodni prádlo, dodat telu lactobacyly…je toho vic, určite i hygiena po sexu apod…Máš vypozorované, kdy se ti mykoza objevuje? Já na to taky jednu dobu hodne trpela, mela jsem v tu dobu hoodne oslabenou imunitu

Majdina82
Závislačka 2864 příspěvků 05.01.17 23:55

@Nikca145 Nezkoušela jsi Lactofeel? Není na předpis, můžeš si ho koupit sama v lékárně. Je sice dražší, ale mně pomohl.

12Honzajde
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 07:22

Měla jsem stejný problém u paní gynekoložky (jméno už nevím). Milion tablet, gelů a rad a k ničemu. S prvním těhotenstvím jsem přešla k panu doktorovi Jabůrkovi (Olomouc), napsal jednu léčbu a od té doby (je to pět let a byla jsem třikrát těhotná) jen jednou problém. Domnívám se, že paní doktorka psala kvanta slabších léků ať se hodně prodá než aby řešila problém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama