Gynekolog Olomoucký kraj (Přerov, Olomouc, Hranice)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikca145
Nováček 3 příspěvky 05.01.17 21:17
gynekolog Olomoucký kraj (Přerov, Olomouc, Hranice)

Dobrý den, je mi 20 let a neustále trpím vracejícími se mykozámi v pochvě, jsem z toho už zoufala protože není měsíc, kdy bych se s tím neotravovala. Má doktorka i přesto, že moje jediné a časté návštěvy jsou kvůli tomuto problému mi napíše tablety na závádění a víc neřeší, a proto bych potřebovala poradit jestli neznáte nějakého gynekologa, který tento byť častý ale otravný a u mě už chronický problém řeší nějak více..Děkuji :)

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 05.01.17 21:40

@Nikca145 Tak já myslim, že s tim vic delat(z pohledu gynekologa)nej­de(max ti muže napsat nejaké lactobacyly jeste k zavádecim tabletám)…Musiš začít ty sama u sebe, omezit sladké, posílit imunitu, používat na omývání dole bud jen cistou vodu nebo gely na to určené, používat jen bavlnené spodni prádlo, dodat telu lactobacyly…je toho vic, určite i hygiena po sexu apod…Máš vypozorované, kdy se ti mykoza objevuje? Já na to taky jednu dobu hodne trpela, mela jsem v tu dobu hoodne oslabenou imunitu

Majdina82
Závislačka 2934 příspěvků 05.01.17 23:55

@Nikca145 Nezkoušela jsi Lactofeel? Není na předpis, můžeš si ho koupit sama v lékárně. Je sice dražší, ale mně pomohl.

12Honzajde
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 07:22

Měla jsem stejný problém u paní gynekoložky (jméno už nevím). Milion tablet, gelů a rad a k ničemu. S prvním těhotenstvím jsem přešla k panu doktorovi Jabůrkovi (Olomouc), napsal jednu léčbu a od té doby (je to pět let a byla jsem třikrát těhotná) jen jednou problém. Domnívám se, že paní doktorka psala kvanta slabších léků ať se hodně prodá než aby řešila problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >