Gynekolog Ostrava Poruba

1077
23.4.07 13:16

Gynekolog Ostrava Poruba

Ahojky,

holky poraďte mi rposím, chodím k dr. Kunčarovi, ale už poslední dobou jsem tam ani nepáchala, jelikož mě furt léčí a výsledek nula. Jak jsme byla těhotná, tak se mě na nic nezeptal, poradna vždy trvala tak max. 1 minutu, na co jsem se nezeptala to mi neřek, a ty jeho zdr. sestry - obličej, že je otravuju apod. Potřebovala bych nějakého gynekologa nebo gynekoložku v Porubě, která má třeba i ordinační hodiny odpoledne. Poradíte?

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
23.4.07 13:26

MUDr. Lamžová u rondlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
23.4.07 13:49

Dr. Spousta v Apromedu. Je to primář z Fifejd, má tam svou soukromou praxi.

U Kunčara jsem byla přesně jednou… A už tedy znovu nee :evil:

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6365
25.4.07 09:11

Taky chodím k Dr. Spoustovi, na doporučení Lesiny , a jsem spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
14.5.07 15:41

Tak koukám,že nejsem jediná, komu nesedl doktor Kunčar, děs a hrůza, přetrpěla jsem u něj nezdařené první těhotenství a pak těhu s Gábinou (paradoxně mě těhotnou nechtěl žádný doktor přijmout).Pak jsem v šestinedělí prchla k doktorce Postupové a musela bych jí ruce líbat při každé návštěvě.Ordinuje ve Vřesině, tj. kousek za Porubským koupalištěm v ordinaci primáře fakultky. Střídají se tam a fakt si na ně nemůžu stěžovat, hned bych byla těhotná znova,už jen pro ten jejich přístup. Jestli máš dotaz,klidně napiš SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
5.7.07 20:29

Dr. Ichnovský

Dobrý podvečer..:)

Měla jsem dlouhá léta svého dr. na poliklinice na Fakultce v Ov, ale myslím, že nebylo s porodem něco v pořádku, tak jsem ho raději změnila.. :wink:

Teď chodím k dr. Ichnovskému, spíše jsem byla (jen 2×:)) a ráda bych znala Váš názor na jeho „práci“ zda-li jste byly nespokojené, nebo spokojené.. atd..:)

Děkuju. Radka a Sašenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
6.7.07 10:42

Ahoj
ja teda chodila taky ke Kuncarovi ale odesla jsem kdyz jsem za nim byla se zanetem a dvakrat se na me ani nepodival a jednou rekl ze se to urovna samo a podruhe mi dal nejake cipky ktere jsem ani nedobrala.
Presla jsem naproti k Martinikovi a musim rict ze jsem maximalne spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
6.7.07 10:57

Ahoj, názor na dr. Ichnovského, nevím, máš-li na mysli ml. nebo jeho otce. Tak začala jsem k nim chodit, když ještě ordinovali (vlastně v té době jen starší ve své vile tuším, že to bylo v Třebovicích). Pak jsem chodila, jak se přestěhovali do „silesky“, starší pan dr. se značně změnil, každá návštěva vystihovala problémy ve zdravotnictví, fin. situaci jeho střediska apod. U ml. dr. na co se nezeptáš to neřekne. Nevím píši svůj názor, pak na začátku těhu jsem tam natrefila v Silesce na primáře z Vítk. nem. MUDr. Mantiče a po celou dobu těhu jsem chodila k němu. Paráda, člověk se i zasmál, pokecal o svých starostech, vše se v žert obrátilo. No a po porodu, jsem si našla skvělou dr. v místě bydliště, která je zároveň i dětskou gynekoložkou (je to MUDr. Šťastná-Vykopalová). Vadilo mi na Silesce, ž se hodn věcí, které jinde platit nechtěli, platilo a pokud se nedal „dobrovolně -povinný“ příspěvek, koukali na tebe skrz prsty. Je to jen můj osobní názor, možná budeš spokojenější. A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
3.6.10 13:05

ahoj holky,
oživuji tohle téma… je pro mě aktuální
Momentálně jsem v Gynetu u Kudělkových, jejich péče mi maximálně vyhovovala v těhu, nemám námitek, ale teď mi přijdou jejich platby v netěhu stavu zbytečné… dvě děti mám a další neplánuji, proto hledám hodného, vstřícného doktora/doktorku s lidským přístupem v Porubě (do Výškovic jsem to měla z ruky, s dvěma dětičkama naprosto), který bere nové pacientky, zajímá mě hlavně:
aby se tam neplatilo i za pozdravení - nějaké vlezné a samozřejmě zrcátka a tak nevadí - ale zkrátka obyč standard;
a co mi v Gynetu nejvíc vadilo - že se před každou kontrolou i netěhu musely pacientky samy zvážit a změřit tlak na panelu před ordinací, kdy displej velkými písmeny blikal moji váhu a tlak - samozřejmě zvýšený - na celou čekárnu… já tohle fakt nemusím…

děkuji za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6365
3.6.10 15:14

Ahojky. Já chodím k dr. Spoustovi a můžu jedině doporučit. Super sestry a dá se s ním vždy domluvit ;) Ordinaci má v Apromedu u Telekomunikační školy. Ať vybereš dobře.
Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
13.11.10 13:22

Ahoj, já chodím k dr. Figurovi v Třebovicích, sice sestra je stará a občas i protivná, protože pořád nic nestíhá, ale když je člověk na ní milý, tak ona taky…Chodila jsem k dr. už i při prvním těhotenství a jsem spokojená,pokaždé v první pol. těhotenství utz, vše vysvětlí, prohlídne, ptá se a je příjemný.Nevýhodou je jen ordinační doba a to jen v úterý odpoledne a v pátek dopoledne :-( Ale pokud tam jde člověk, jednou nebo dva krát do roka, tak si ten čas najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama