gynekolog P8 nebo blízko - doporučte

35990
22.9.08 18:14

gynekolog P8 nebo blízko - doporučte

Děvčátka a maminky, potřebuji poradit.

Moje letitá gynekoložka končí a já si musím najít nového lékaře. Hledám takového lékaře, který odemne nebude vyžadovat žádné roční poplatky, sponzorské dary ani smlouvy na nadstandardní péči, který mě bude sledovat pěkně na pojišťovnu a přitom se samozřejmě bude chovat přiměřeně slušně a profesionálně.
Je to zoufalé, kam se podívám - všude se platí.

Beru gynekologa kdekoliv, kam to bude dosažitelné cca do půl hodiny z Kobylis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
22.9.08 20:18

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s gynekologií Natalína - www.gynekologie-praha.cz. Neplatí se zde žádné nehorázné částky a sestřičky i paní doktorka jsou moc příjemní… :lol: :lol: :lol: Z Kobylis mi to metrem trvá něco kolem 20 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
22.9.08 21:49

Jsem velice spokojená v soukromé ordinaci v poliklinice Mazurská: www.gy-nek.cz u Mudr. Muchantaf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
23.9.08 07:39

díky

bambi a něco se teda platí? všechny péče, kterou si nevyžádáš sama, aniž bys ji potřebovala, by správně měla být na pojišťovnu. výjimkou jsou snad jedině jednorázová zrcedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
23.9.08 07:45

vážně uvažuji o té mazurské

věděla jsem, že tu gynda je, ale nějak jsem se tomu bránila, paradoxně, protože to mám teď tak 5 minut pěšky - ale brzy se mám stěhovat do vesnice u Odolky, tak mi přišlo kontraproduktivní hlásit se zde. Ale je fakt, že pořád to bude blíž něž jezdit někde po praze a určo blíž než celodenní výlety do hostivaře.

akorát ten MUDr. tam psaný není, na jejich webu jsou vyjmenovaní

MUDr. Myslena Nekolová
MUDr. Marie Falkmannová
MUDr. Lucie Musilová
MUDr. Bohdana Rozsypalová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
23.9.08 19:35

Pudli: takže ordinuje tu Mudr. Nekolová (majitelka - už nebere pacientky), Mudr. Muchantaf (mladá, příjemná - moje dr.), Mudr. Falkmanová (milá babička).

Mudr. Musilová je na mateřské a Mudr. Rozsypalová je starý údaj.

Nově nastupuje Mudr. Holý, který dělá i na Bulovce.

Sestřičky jsou tu moc vstřícné, neplatila jsem nic, jen 50Kč za fotku UZV.

A pokud jsi tam dneska dopoledne volala na objednání k novému doktorovi, tak jsem tam asi zrovna byla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
23.9.08 21:13

nevolala, teprv se rozhoupávám. jak se ta tvoje MUDr. čte, bych se event neztrapnila? Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
24.9.08 07:57

Vyslovuje se to „mušanta“ , má myslím tureckého tatínka, ale je to češka. Jinak si nejsem jistá, ale myslím, že sestřička včera někomu do telefonu říkala, že objednává nově jen k tomu novému dr. Ale zkus to - držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
24.9.08 16:37

Tak jestli ten MUDr. Holý je Petr holý, tak promoval 1998, tzn. 4 roky předemnou - ty jo, nevím, jestli není na mě moc mladej - ale já taky zase tak mladá nejsem… asi bych to měla překousnout, asi mám nevyzrálou osobnost že mi vadí vystrkovat pičku na mladýho chlapa skoro spolužáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16106
19.11.08 20:34

já teda jednou volala Nekolovou do té soukr. ordinace a když mi řekli, že budu platit 400 za každou návštěvu i za recept, tak jsem řekla děkuji nashledanou a našla si gyndařku v Italské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
23.11.08 18:22

Kitty a je to dobrá gyndařka, doporučuješ? Poplatky navíc teda asi nevybírá, má ultrazvuk? A rposimtě jak to je s vycházkama na rizikovém těhotenství, dává neomezené?

V Mazurské, jak jsem si mohla ověřit z více zdrojů, neomezené vycházky zá:,–(ně nedávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
24.11.08 13:14

Ahoj Pudoslavo, já mám lékařku na Nám. Republiky na poliklinice Revoluční, (jak je to od tebe daleko netuším, jsem z druhé strany Prahy :lol: ) je mladá paní doktorka a platí se u ní 100,– kč za půl roku, s tím, že když jí dojdou výsledky tvého vyšetření, písne ti sms, jak to s tebou vypadá a nemusíš ji nahánět ty, UTZ má v ordinaci je velmi příjmená a milá, vycházky netuším, ale je velmi vstřícná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35990
6.12.08 11:01

Ahoj, reaguju na tu tvojí gyndr na nám. republiky. Zní to slibně, poslala bys mi prosím kontakt? Díky moc. pudla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
6.12.08 12:22

Amiro, delší dobu sháním doktorku. Teď mám doktora, který je sice super, ale vzhledem k tomu, že bychom pomalu začali plánovat miminko a já trpím tokofóbií, takbych potřebovala „citlivější“ duši, která by se mnou měla trpělivost. Prostě lidský přístup, neboť se tehotenství a porodu šíleně bojím… :-( myslíš, že paní doktorka z Revoluční by takové požadavky splňovala? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
1083
6.12.08 15:40

Anonymní asi ano, písni mi SZ. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie