Gynekolog Peršín-Pardubice, arogantní člověk

28.4.17 08:14

gynekolog Peršín-Pardubice, arogantní člověk

Ahoj holky,
musím se vypsat. Dnes mě zase pan doktor tak rozhodil až jsem z toho brečela. Jeho arogantní chování už mám dost. Hned od začátku mého těhotenství mi dal jasně najevo, že mám jen 50% šanci na to, že to bude zdravé. Takže jsem se nemohla ani pořádně radovat. Nakonec měl pravdu a bohužel dětátko mělo down. syndrom. Musela jsem na potrat. Ten člověk neví, co je to empatie a trochu ohleduplnosti. Možná to je pro něj běžná záležitost, ale mě to prostě vzalo.

Pořádně nevysvětlí, co dělá a je hned se vším hotovej. Možná je známej jako kapacita, ale jako člověk nestojí za nic. Ptala jsem se ho po mém zážitku na genetické testy a on mi hrubě řekl, že na to at zapomenu, že mě v tomto nepodporuje. bla bla bla.. Hrůza. Už k němu nejdu!

Máte někdo podobné zkušenosti? Nebo jsem jen jeho neoblíbenkyne:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27324
28.4.17 08:43

On je v Pardubicích tento jediný gynekolog? Pokud ne, vymen ho co nejrychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
28.4.17 08:49

Ahoj, chodila jsem o němu pred tehu a celé těhotenství a byla jsem s nim spokojená. Máš pravdu, pořádně nic nevysvetli a je se vším hned hotový, ale nepřišel mi tak špatný. Třeba měl jen špatný den, však sama víš, jaky to tam je. Plna čekárna a ty jdeš na řadu, až 2 hodiny po objednani :roll: už tam nechodím, vadilo mi to dlouhe čekání a taky jsem se odstehovala. A věř, ze jsem měla horšího doktora, ten snad ani nevěděl, co je to dámské přirození :mrgreen: :roll: hlavně se teď nestresuj, je mi lito, co se ti stalo. Snad bude dalsi tehu lepší a uvidíš, ze Peršín bude v pohodě. Ja byla osobně za nej ráda. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
28.4.17 08:52

Podívej se na jeho hodnocení :( na znamylekar.cz a zjistíš, že je na tom podobně víc pacientek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17753
28.4.17 09:00

Mne lékař musi sedet i jako člověk, takze ja bych utekla :nevim:
Vsak nebude jediny gynekolog ve meste
/ kraji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.4.17 09:06

Šla bych jinam, tohle chování se mi nelíbí. Dr by si to neměl dovolit s tebou takhle jednat… V Pardubicích máte určitě více gynekologů. Podívala bych se na internet na hodnocení nebo se poptala kamarádek/známých a šla jinam. Mám s tím zkušenosti, taky už jsem měnila dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
28.4.17 09:12

Tak po tom co pises bych od něj odešla okamžitě…už jen proto, že gynekologicka prohlídka je velmi intimní záležitost a neempaticky a hulvatsky doktor by na mě nemohl sáhnout. I porodnici když jsem si vybírala, tak toto bylo jedno z kritérií a velmi se tam divili že jedu až k nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
28.4.17 09:15

Je mi líto, co Tě potkalo, mám z jedné strany stejnou zkušenost (diagnoza), ale můj lékař je tedy velmi ohleduplný, měl pro mne dostatek času, i když byla plná čekárna. Proto když jdu jindy na běžnou kontrolu, nemám problém s tím být rychlá, aby byl k dispozici zase pro někoho dalšího, kdo ho potřebuje…

Jinak z příspěvku nebylo moc patrné, co Ti provedl. Ale pokud Ti nevyhovuje, přehlas se jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
28.4.17 09:16

Ahoj,
Uz jsem na nej slysela stejnou kritiku. Ja chodim k MUDr. Tichemu. Je kousek od nemocnice. Je skvely. Vse vysvetli, muzu se na vse zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
28.4.17 09:45

V Pce stále přibírá DR. Galát v G-Medu, chodím k němu necelý rok, ale bohužel nejsem úplně bezproblémová pacientka a vždy mě ochotně přijal, vysvětlil, musíš se ptát co tě zajímá, to ano, sám od sebe sdělí jen to nejnutnější, ale nikdy mě neodbyl a vše ochotně vysvětlil, chodím k němu už „nachystaná“ s tím co mě zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:08

Holky, už k němu nepůjdu. Až budu znovu těhotná (a jistě budu :) ), tak půjdu jinam. Chci se z toho radovat a ne mít hned strach, že o to přijdu. Je mi jasné, že je více doktorů:) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
28.4.17 10:52
@slunecnice82 píše:
Holky, už k němu nepůjdu. Až budu znovu těhotná (a jistě budu :) ), tak půjdu jinam. Chci se z toho radovat a ne mít hned strach, že o to přijdu. Je mi jasné, že je více doktorů:) Díky

Proč bys měla o děťátko přijít? To co tě potkalo se stává poměrně často, ale vůbec to neznamená, že příští těhotenství nemůže být ukázkové :kytka: A rozhodně nic nepřivolal doktor svýma řečma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27324
28.4.17 10:57

Tak doktor to určitě nepřivolal, ale má se chovat k pacientkám slušně. Můj gynekolog mne při příchodu i odchodu podá ruku, vše ochotně a trpělivě vysvětlí a v čekárně čekám max. 10 minut. Přitom je to vyhlášený odborník a čekací lhůty na objednání nemá zrovna krátké. Ale prostě se chová slušně a má v práci systém. V dnešní době možnosti výběru už není nutno snášet arogantní lékaře, kteří si o sobě myslí kdovíco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama