Gynekolog poprvé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ntasha
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 20:05
Gynekolog poprvé

Zdravím všechny, mám takový menší problém. Je mi 17 a na gynekologii jsem ještě nebyla :nevim: ale jelikož mám přítele tak si chci jít pro antikoncepci jenže nevím jestli se můžu objednat sama nebo to musí udělat můj zákonný zástupce? :nevim:

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11132 příspěvků 02.10.18 20:17

Bude muset zákonný zástupce s tebou. Neboj, nebude u vyšetření, ale musí podepsat doktorovi registraci. Na další návštěvy už můžeš sama, ale i na to by ti měl rodič podepsat souhlas. Za nás to bylo teda jednodušší, prvně jsem byla sama u lékaře v osmi na zubním, rodiče o tom vůbec nevěděli, dnes už by to neprošlo.

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 02.10.18 20:32

Můžeš jít sama , před 12ti lety jsem byla v 16ti na gyndě aby mi napsali antikoncepci a vše v pohodě :)

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 02.10.18 20:33
@potvurka89 píše:
Můžeš jít sama , před 12ti lety jsem byla v 16ti na gyndě aby mi napsali antikoncepci a vše v pohodě :)

Tak dnes je po 12 letech a už to v pohodě není.

potvurka89
Závislačka 3002 příspěvků 02.10.18 20:35

@Pipet tak žijem v divým státě .

hapolda
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 02.10.18 22:14

To jako vazne musi chodit s rodicem?? :zed: to je pakarna. Ja jsem byla na gynde poprve asi v 15ti a bez rodicu teda :roll:

Anny A
Kecalka 139 příspěvků 02.10.18 22:39

Ja jsem byla v 16ti s mamou, protoze mi tam i objednala.
Je problem aby sel i nekdo z rodicu? Myslim ze by to meli vedet…

kucerova.terka
Nováček 3 příspěvky 21.11.18 21:05

já byla prvně v 15 a měla jsem jenom z domova podepsaný souhlas od mámy (měli vzor na webových stránkách)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >