Gynekolog - Praha 1, 2

868
24.1.07 22:06

Gynekolog - Praha 1, 2 (případně Praha - kdekoliv)

Dobrý večer přeji všem dobrým duším,

potřebovala bych radu pro kamošku, která se nedávno přistěhovala zdaleka do Prahy.

A radou by měl být : DOBRÝ GYNEKOLOG na Praze 1 nebo 2 :wink:
Priority : komunikativnost, vstřícnost, placený nadstandard max.1000Kč / 1 rok

Pokud znáte nějakého super lékaře či lékařku i mimo tyto obvody, taktéž děkuji moc za jakoukoliv radu spokojené ženy!!!

Děkuji moc všem!!! :)

Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.1.07 02:34

Ahoj,
já chodím na nám. Jiřího z Poděbrad. Jmenuje se Dr. Stará, ale nevím, jestli bere nové pacienty. Je tam ještě Dr. Vonková a ta vypadá taky moc mile. Tel. je 222716273, tak to zkus. Něco se platí, ale nemusíš.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
1234
25.1.07 11:03

Ahoj,
ve Vodičkově 9 je gynekologie, nevím, kolik je tam přesně doktorů, asi tři a jedna doktorka. Střídají se v jedné soukromé ordinaci. Za rok se platí 1000,–. Číslo je: 224 947 002.
Taky nevím, jestli ještě přijímají, ale některý z doktorů určitě ano. Já chodila k Dr. Reichovi, ale nedávno jsme odešla jinam kvůli platbám, 1000,– za rok se mi nevyplatilo, když jsem tam chodila málo. U toho nového platím 300,– za kontrolu. Teď jsem ale zase těhu, takže je to fuk. U Reicha se za těhu nic nepřiplácelo. Chodí k němu i moje máma a teta a jsou spokojené. Já k němu chodila sedm let a taky jsem byla spokojená. Loni ale zdražili z 500,– na 1000,–.
Moje ségra chodí právě k té doktorce a je taky moc spokojená.
Tak to kdyžtak zkuste tam, je to fakt přímo v centru, kousek od MCDonalda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.2.07 15:13

Ahoj Petulo,

ja mam skveleho doktora v Kobylisich. Nikdy jsem neverila tomu, ze navsteva u gynekologa muze byt prijemnou zalezitosti. Pana doktora Holce muzu jen doporucit a jeho sestricka je take skvela. Tel. 286588489. Stale bere nove maminy/nemaminy. Plati se u nej 800,– za rok.

A jestli chces vedet, jak jsem se k nemu ja dostala, tak uplne stejnou cestou. Taky jsem se ptala v jedne diskuzi, zda by mi nekdo nemohl doktora doporucit, bo po nekolika telefonickych pokusech jsem si uz myslela, ze snad v Praze ani zadny volny doktor uz neni..

Tak at nekoho brzo najdete! javascript:emoticon(‚:D‘)
Velmi šťastný

T. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
16.1.12 15:04

Ahoj holky,

sháním pro kamarádku, která se teď vrátila z ciziny gynekologa, nejlépe na Praze 1 (ale v zásadě je to jedno), který přijímá nové pacienty.

Asi to bude problém…Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
16.1.12 15:10

http://www.meda-gynekologie.cz/

Plati se tam ale jsem hodne spokojena. U MUDr. Maresove jsem i rodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9883
16.1.12 15:28

Praha 1, Revoluční, http://www.medbank.cz/ - Mudr. Jandová
Nejlepší! Ale nevím, jestli ještě bere, chce to štěstí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
16.1.12 15:29

Janko, děkuju za tip.

Viking, k mudr. Jandové chodím já, ale ta už právě nebere… :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9883
16.1.12 15:40
zaara píše:
Janko, děkuju za tip.Viking, k mudr. Jandové chodím já, ale ta už právě nebere… :evil:

Áha, to se ale nedivím, protože k té je radost chodit:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
16.1.12 15:42

To máš pravdu! Jsem ráda, že jsem měla to štěstí!  :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
16.1.12 16:27
Anonymni píše:
Ahoj,
já chodím na nám. Jiřího z Poděbrad. Jmenuje se Dr. Stará, ale nevím, jestli bere nové pacienty. Je tam ještě Dr. Vonková a ta vypadá taky moc mile. Tel. je 222716273, tak to zkus. Něco se platí, ale nemusíš.
Halka

Dr.Stará už myslím nebere a Dr.Vonkovou teda určitě nedoporučuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama