Gynekolog Praha 13 (5 nebo i 6)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanickaB
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 01.09.06 00:26
Gynekolog Praha 13 (5 nebo i 6)

ahoj holky,
nejsem první, kdo se asi odhodlal ke změně GynDr. Nidke jsem žádnou referanci na nějakého blízkého nenašla, po zkušenostech si přijdu, že jsem možná moc náročná, ale za každou radu a hlavně zkušenost budu moc ráda!!!

• radši bych chlapa , se ženskou nemám zkušenost, ale pokud by byla dobrá…:-)
  • ideální je Praha 13 , ale v dosahu by byla i Pha 5 či 6
  • do teď jsem platila 600,– Kč ročně , což mi nepřijde málo, ale už jsem si zvykla, ale výš bych nerada šla
  • péče v těhotenství - v prvním mi poskytly dokonce 5 UTZ , oproti jiným to bylo hodně, to mi vyhovovalo, ale pak při zkracování hrdla mi byl doporučen steh, ale po příchodu do porodnice tento postup odsoudili, jako zastaralý a jako neschopnost řešit příčinu zkracování - byl jím zánět
    navíc odběry krve a UTZ byly na opačném konci Prahy než doktor a moje bydliště
  • ordinační doba dva dny v týdnu - jeden odpo, druhý dopo mi přijde v případě potřeby dost málo , nehledě na dlouhé objednací lhůty, které s tím souvisejí

za každičkou zkušenost moc moc děkuju, nakopla mě poslední návštěva, kdy jsem na výčet prblémů dostala do ruky recept a bez vyšetření jsem mazala do lékárny..

Reakce:
Katka73
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 01.09.06 00:38

Ahoj Jano,
nepíšeš, jaká část Prahy 6 by Ti vyhovovala. Já chodím na gyn. k dr. Svárovskému (Praha 6 - Řepy). Taky nevím, jestli chceš jen soukromou praxi - tohle není. Je to v Řepské „poliklinice“. Vyšetření dr. dělá jednorázovými zrcadly (za 50 Kč), ultrazvuk má, i ten přístroj na poslech srdíčka miminka. Krev mi brala sestřička tam a na tzv. „velký“ UTZ jsem jezdila do Motola. Dr. toho sice sám moc nenamluví, ale když máš dotaz, tak odpoví a poradí.
Kdybys chtěla číslo, tak mi napiš na SZ.
Katka

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 01.09.06 11:41

Ahoj,
pokuď nejsi u VZP ( tuhle pojišťovnu bohužel nebere, neplatí tak jak má ), tak doporučuju svou lékařku. Mrkni na www.pwhc.cz ( je to v Kartouzský ulici, má tam soukromou ordinaci ) Má teď strašně moc těhulek, tak se musíš zeptat, nevím, jestli má ještě místo, ale je to vážně špička. Mě UTZ dělá při každé návštěvě od zač. těhu. Měj se hezky.

Váš příspěvek
Reklama