Gynekolog Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 1 inzerát 01.06.09 11:22
GYNEKOLOG PRAHA 4

Dobrý den, moc vás prosím o radu/doporučení na nějakého gynekologa na Praze 4-Michle (nebo kolem Kačerova, Budějovické, Pankráce).

Nejblíže domu mám MUDr. Pikovou, ale to, co jsem o ní všude četla je dost šílené :x Takže ta neee!!

Budu moc vděčná za jakoukoli radu nebo tip na dobrého doktora, kde nebudu platit x tisíc ročně.

Díky moc.

Reakce:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 01.06.09 12:50

Ahoj,

já chodím k Mudr. Kosové na Pankrác (http://www.adc-sanatorium.cz/) a jsem s ní spokojená. Vím, že gynekologů je tam víc, já mám zkušenost s touto doktorkou.
A je dost pečlivá, vím, že když jsem zapomněla na roční kontrolu, tak mi posílali pozvánku.

Tereza

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.06.09 12:56

Já platím 500za rok - včetně poplatků, ať jdu 2×-nebo 10×. Chodím k Dr. Chlebečkovi - je kousek od Kačerova. Chodím k němu už 12let a jsem spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >