Gynekolog Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 01.06.09 11:22
GYNEKOLOG PRAHA 4

Dobrý den, moc vás prosím o radu/doporučení na nějakého gynekologa na Praze 4-Michle (nebo kolem Kačerova, Budějovické, Pankráce).

Nejblíže domu mám MUDr. Pikovou, ale to, co jsem o ní všude četla je dost šílené :x Takže ta neee!!

Budu moc vděčná za jakoukoli radu nebo tip na dobrého doktora, kde nebudu platit x tisíc ročně.

Díky moc.

Reakce:
Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 01.06.09 12:50

Ahoj,

já chodím k Mudr. Kosové na Pankrác (http://www.adc-sanatorium.cz/) a jsem s ní spokojená. Vím, že gynekologů je tam víc, já mám zkušenost s touto doktorkou.
A je dost pečlivá, vím, že když jsem zapomněla na roční kontrolu, tak mi posílali pozvánku.

Tereza

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.06.09 12:56

Já platím 500za rok - včetně poplatků, ať jdu 2×-nebo 10×. Chodím k Dr. Chlebečkovi - je kousek od Kačerova. Chodím k němu už 12let a jsem spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >