Gynekolog Praha 8 a 9

294
26.5.05 04:32

Gynekolog Praha 8 a 9

Ahoj, mám za sebou velmi nepříjemnou zkušenost z posledního těhotenství, kdy můj gynekolog neustále měnil poplatky, začínala jsem na nule a skončila až na 300 Kč nadstandartního příplatku na jedno vyšetření.
Standard znamenalo, že můžete přijít v pondělí mezi desátou a polednem, už od devíti čekalo v čekárně několik těhotných, když jsem přišla v deset, nemohla jsem si být jista, že se na mě dostane…
Nadstandard znamenal ve skutečnosti to, že jsem se mohla objednat, ale stejně jsem někdy i hodinu čekala, vyšetření mělo trvat 20min., ale netrvalo, zejména ke konci to bylo neuvěřitelně krátké, pouze na nadstandartu mohl do ordinace manžel, udělali mi zdarma fotku z ultrazvuku (jinak by stála 100Kč). V životě mi nenabídli stvrzenku a já neasertivní těhule jsem si o ni neřekla.
Péče nebyla sice špatná, ale přístup nic moc. A ty peníze byly k vzteku!!!
Podruhé už tu chybu nechci udělat, během těhotenství si vás totiž doktoři neradi předávají.
Kdo máte tip na gynekologa na Praze 8 nebo 9, který by přijal pojištěnce OZP, napište. Mimochodem, klidně si i něco málo připlatím, ale ty poplatky co jsem platila minule, to mi hraničilo s vydíráním.
Anka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1182
26.5.05 07:07

Ahoj - včera jsem byla prvně v Hloubětíně v Gyncentru. Spokojenost. Jsem pojištěnec OZP a berou. Poplatky 600 ročně v tom jsou zahrnuty zdarma jednorázová vyšetřovací zrcadla, sleva v lékárně, recept na zavolání, tel. sdělení výsledků,.. pak je asi 2000 ročně, tam je těch výhod o něco víc. Anebo nemusíš platit nic, ale doplatek za zrcadla je 50,– Kč. Můžeš si vybrat. Těhotná nejsem, tedy nevím, jací jsou k těhotným, ale předpokládám, že to též bude v pořádku. Jsou moc příjemní. Další možnosti - koukni na diskuzi gynekolog Praha 6 Břevnov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
26.5.05 08:44

Ahojky,
chodila jsem do Gyncentra, ale tamější moje pí DR. se i osamostatnila a má ordinaci o stanici metra B dál „Rajská zahrada“ na Poliklinice Bioregena.

Jsem velmi spokojená. Chodím k ní už 5 let. Mohu jtam kdykoli zavolat nebo poslat e-mail. Pokud byl problém, mohla jsem přijít ihned. Je pečlivá a nechce nikdy nic nechat náhodě. Sestřička také moc hodná a ochotná.

Stačí si zavolat a objednat.

Tak hodně štěstí :)

Pavlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.5.05 08:54

Ahoj - já mám výbornou zkušenost s přístupem gynekologů v Letňanech v PROGYNu. Přešla jsem tam poté, co jsem zjistila, že jsem těhotná, a nemůžu si je vynachválit. Během celého těhotenství jsem mohla paní doktorce volat v podstatě kdykoliv, včetně víkendů (samozřejmě jsem to nezneužívala :wink: ). Objednávají přes pracovní týden od rána až do 19h - což bylo dost příjemné, protože takhle si manžel mohl užívat se mnou UTZ aniž by musel zdrhat z práce dřív.
Míša

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.5.05 13:31

Nemáte prosím někdo zkušenost s dr. Nouzovou z Gyncentra?
Děkuji moc
Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
278
26.5.05 17:56

Ahoj,
taky chodím do Gyncentra - k Dr. Novákovi. Je mladý a je s ním sranda, objednává na hodiny které v 99% zatím dodržel. Roční poplatek (myslím kolem 500,–) mi přijde OK. A je na něj 5% sleva do jejich lékárny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.5.05 18:25

Chodím v Hloubětíně k MUDr.Velekovi. Z poslední návštěvy mám smíšené pocity,možná neměl svůj den,chodím k němu teprve krátce.Můžete některá sdělit své zkušenosti s tímto doktorem moc by mi to pomohlo psychicky při další návštěvě.Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.5.05 09:40

ahoj také doporučuji pani doktorku na bioregene :) chodim k ni už třetí rok mám krásnou holčičku a nemužu si na nic stěžovat, je milá vstřícná hodná , mužu přijit prakticky kdykoliv a veme me i bez předchoziho domluvení :)Bára

• Nahlásit
  • Citovat
106
23.6.05 17:18

Take se muzete podivat do GESTu v Dablicich, myslim ze v ulici brezova, na internetu je najdete na www.gest.cz.
Chodila jsem tam do te doby nez si moje pani doktorka otevrela svou vlastni praxi, ale je to tam moc prijemne, neceka se, objednaji vas do 24 hodin pokud to neni akutni, pokud to je akutni i drive, proste opravdu profesionalni gynekologicke centrum. A navic pomahaji pro oplodnovani, takze sance pro vsechny SNAZILKY!!!

Vase Kyticka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2234
25.6.13 23:06

Ahoj, oživuji tuto diskuzi, nemáte někdo zkušenost s opravdu dobrým a pečlivým gynekologem/žkou z Phy 8 či 9? Pokud by byl i odjinud, tak asi nevadí, už jsem zoufalá, za poslední dva měsíce jsem nebyla schopná nikoho sehnat, buď stojí za prd nebo neberou či nemají smlouvu s 211 (ministerstvo vnitra). Jakožto čerstvá těhule, která bude potřebovat v příštích týdnech full servis, už mě celkem tlačí čas.. díky za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
25.6.13 23:22

Chodím sem a super :) http://gy-nek.cz/index.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2234
25.6.13 23:49

Hm, akorát na stránkách píše, že nepřijímá nové pacientky.. chjo chjo, ale děkuji za tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
25.6.13 23:50

Aktuality
Příjem nových pacientek Mazurská, Chabry bez omezení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2234
25.6.13 23:52

A k jaké z těch Dr. chodíš přímo ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5505
26.6.13 04:20

Centrum Gynem v Kobylisich, Pha 8, vyborny pristip, mile prostredi, jen si musis trosku priplatit, ale me vyhovovalo, ze po cele tehotenstvi veskera vysetreni probihala u nich, nikde jinde jsem nemusela. http://www.gynem.cz/…gie-praha-8/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama