Gynekolog - špatná hygiena z jeho strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 17:54
gynekolog- špatná hygiena z jeho strany

Dělá váš gynekolog také to, že kondom na vaginální ultazvuk nabírá rukou bez rukavic a vyšetřuje s ním pak bez rukavic? Dokonce i ubrousky po ženách na gynekologickém křesle bere bez rukavic a pak sahá těma rukama na kondom, který pak se dotkne mě. Bojím se nákazy, nikdy jsem si nevšimla, že by si po vyšetření myl ruce nebo dezinfikoval vaginální ultrazvuk.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12931 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 18:02

Moje to dělá stejně akorát po každé pacientce si meje a a dezinfikuje ruce

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 28.12.16 18:16

Můj si určitě bere rukavice, pak v rukavicích sundá kondom, posune papírovou podložku, co mám pod zadkem, pak si teprve rukavice sundá a jde si umýt ruce. Kdyby to tak nedělal, tak na sebe nenechám šáhnout :poblion:. (Kromě toho, každé pacientce podá při příchodu a při odchodu ruku, to bych jako fakt nedala 8o )

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 28.12.16 18:19

Můj gynekolog si bere rukavice ihned. Jediný kdY si je nebral bylo v těhu když mi dělal ultrazvuk bříška. Hrozný pro mě bylo když mi jednou zubař hrabal do pusy bez rukavic, to bylo vážně nepříjemné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:24

Úplně ty obavy chápu, taky si hlídám hygienu u doktora. Co mě teď extra vytočilo bylo, že když jsem byla na těh. odběrech, tak jsem se ohradila, že chci mít jistotu, že mají všechno čisté, včetně jehel, protože jsem si všimla, že berou jednoho pacienta po druhém a nemění si ani jednou rukavice, natož desinfikují ruce. Bylo mi řečeno, že jsem už „hodně přes čáru a že prý se takto chovat nesmím“ 8o No já nevim, ale je to moje zdraví a to si prostě hlídám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:36

@Maiiia tak to můj vůbec nedělá, ani nevyšetřuje prstama, což jsem na jednu stránu ráda.

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 28.12.16 18:41
@Anonymní píše: Úplně ty obavy chápu, taky si hlídám hygienu u doktora. Co mě teď extra vytočilo bylo, že když jsem byla na těh. odběrech, tak jsem se ohradila, že chci mít jistotu, že mají všechno čisté, včetně jehel, protože jsem si všimla, že berou jednoho pacienta po druhém a nemění si ani jednou rukavice, natož desinfikují ruce. Bylo mi řečeno, že jsem už „hodně přes čáru a že prý se takto chovat nesmím“ 8o No já nevim, ale je to moje zdraví a to si prostě hlídám.

přesně to samé se mi stalo, jednou jsem měla možnost vidět sestru která nabírala krev pacientovi přede mnou a trochu krve měla na rukavici a že by si jí vyměnila to ani náhodou a pak šla s tím na mě. I když můžeme být u gynekologa ještě rády za plastová zrcátka, dřív byly kovová a já těm jejich dezinfekcím nevěřím.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63300 příspěvků 3 inzeráty 28.12.16 18:44

@katerina.Tr Kovova zrcadla jsou pres 2 hodiny ve sterilizatoru, ty se necisti jen nejakou desinfekci.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.16 18:49

Ty blaho, ja nezazila ani u jednoho gyndaregyndarky rukavice 8o :think: ani me to nenapadlo nikdy resit. ani pri odberech krve nema rukavice :think: a nejsem si jista, ze kdyz jde na dalsiho pacienta, tak se meje. rukavice jsem zazila jen v nemocnici. a kdyz nad tim tak premyslim, tak je to teda humac :poblion:

Levandulina
Kelišová 5588 příspěvků 17 inzerátů 28.12.16 18:52

Já zažila gynekoložku, kde sestra myla kovová zrcadla v umyvadle. Nevím, jestli v tom měla nějakou desinfekci, ale bylo to docela nechutné.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.16 18:52

A jeste si nejsem jista, ze se ve me pohrabe a pak jde psat zpravu na pc, ze si ruce umyje :think: ty blaho asi ne 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:53

@Levandulina to je síla teda. Já se právěže hrozně bojim všech možných nákaz, kord těch gynekologických. A právě že by třeba dezinfikoval vaginální ultrazvuk to nedělá.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.16 18:54

@Levandulina ja taky tak. mela u kresla misu s vodou a v tom nahazeny ty zrdcadla :poblion: 8o

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 28.12.16 18:54

@Bůča to už je těžký kalibr. U mě rukavice nepoužívá, ale zároven ani vaginálně nikdy nevyšetřuje - myslím aby mi tam dával prsty a prohmatával břicho, to nedělá

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 28.12.16 18:59

Ty blaho, me to delal zatim kazdej mudr. to prohmatani :nevim: a musi se to delat? je to peknej ekl.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >