Gynekolog Tomáš Řádek - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
susan86
Kecalka 111 příspěvků 03.01.19 10:31
Gynekolog Tomáš Řádek -

Hezký den.
Ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s tímto gynekologem.
Děkuji.

Reakce:
susan86
Kecalka 111 příspěvků 03.01.19 12:53

Nikdo nezná?

diacon
Nováček 6 příspěvků 03.01.19 18:59

Znam, odesla jsem od nej v roce 2016 a mrzi me, ze jsem to neudelala driv. Za me tedy nedoporucuji.

susan86
Kecalka 111 příspěvků 03.01.19 19:07

@diacon Mohu Vás poprosit, jestli jste z Ph 4, doporučila byste mi někoho jiného, kdo bere nové pacientky? Mám na druhé straně Prahy super. Jako bezdětné mi to nevadilo, ale teď už na takové cestování čas není.
Díky za názor.

diacon
Nováček 6 příspěvků 03.01.19 19:21

Na Praze 4 uz nikoho jineho neznam, bohuzel… Mam vybornou doktorku na Narodni tride a uz bych nemenila :)

Mutlice
Kecalka 231 příspěvků 03.01.19 19:22
@susan86 píše:
Hezký den.
Ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s tímto gynekologem.
Děkuji.

Podívej se na server Známý Lékář. Tam zadej jméno doktora a specializaci. Je tam na něj asi 60 názorů. Já ho neznám, ale asi nic moc…
Za dobrým doktorem pojedu klidně přes celou Prahu, takže bych hledala i v jiných obvodech. Zubaře mám třeba až v Plzni… :mrgreen: lepší investovat jednou za půl roku čas a peníze, než pak litovat. Na Známý lékař můžeš i hledat podle hodnocení pacientů, zadat si tam asi i konkrétně Prahu 4.

edit. ještě doplním, má tam z 60 hodnocení celkem 20 negativních, to je fakt dost - srovnej s dalšíma doktorama. Samozřejmě má i pozitivní (36 pozitivních a 4 neutrální), ono vyjít se všema pacientama nejde, ale tohle už asi o něčem vypovídá…

susan86
Kecalka 111 příspěvků 03.01.19 20:56

@Mutlice @diacon Moc děkuji. Hledala jsem hodnocení, ale asi špatně, protože jsem nic o něm nenašla. Právě, že podle hodnocení jsem hledala už v létě, ale nikdo z vybraných nepřijímal nové pacientky.
Asi máte pravdu, jednou za rok se vyplatí jet hodinu k dobrému lékaři. Já právě mám ještě jedno zase jinde v Ph a už mě takovéhle cestování nebaví, tak jsem si říkala, že aspoň jednoho bych si přiblížila, ale asi to přehodnotím.

Mutlice
Kecalka 231 příspěvků 04.01.19 07:10

@susan86 Mrkni na Známý lékař, opravdu je tam o něm hodně hodnocení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >