Gynekolog Uh. Hradiště, Zlín

Anonymni
28.1.08 19:45

Gynekolog Uh. Hradiště, Zlín

Ahoj všem, mohl by mi prosím někdo poradit dobrého gynekologa/gynekoložku, buď v Uh. Hradišti nebo ve Zlíně, který přibírá nové pacientky ? Klidně to může být i privátní lékař, peníze ráda obětuju. Chystáme se na miminko, tak chci být v dobrých rukou :)
Děkuji všem za radu.

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5139
28.1.08 20:35

Já ze své zkušenosti můžu doporučit Mudr.Gergela který sídlí přímo v centru Zlína na Sadové.Má úplně nový UZ a má i KTG v ordinaci takže jsem do porodu nikam jinam nemusela.Sestřička je hrozně příjemná a doktor taky.V životě bych neřekla že budu chodit k chlapovi ale příjde mi lepší než ženská gynekolog.Tak doufám že jsem trošku pomohla. :wink: Hodně štěstí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.1.08 20:53

Nattallia .. díky moc !! To zní líp než jsem si představovala. Zkusím tam zavolat a budu si držet palce, aby bral nové pacientky :) Určitě jsi pomohla. Děkuji.

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
2237
28.1.08 22:11

Ahoj, ja znam tohoto doktora od kamaradky a ta je s nim taky moc spokojena. Jinak ho znam jako cloveka, protoze bydli kousek od nas, takze bych se nebala. Sama nad nim premyslim, protoze ten muj pujde do duchodu a jsem zmlsana tim KTG a UTZ v ordinaci. To bylo v obou tehotenstvich pro me silene vyhodne.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.1.08 15:33

Terik - i Tobě díky za radu. Dnes nemá ordinační hodiny, ale zítra tam zkusím zavolat. Snad pochodím dobře :wink:

Holky, moc Vám díky za ochotu !! :lol:

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
40
30.1.08 22:10

Ahoj děvčata. Doktora Gergela znám, neb je to moje rodina, manžel manželovy sestřenice. Opravdu je velice příjemný a milý, teda když s ním kecám :) . By mě nenapadlo, že se tu bude o něm povídat. Ale zase jsme na e.miminu a tady se probírá všechno. Jeho manželka, mužova sestřenice, je dětská doktorka ušní, nosní, krční a je taky dost milá. Tak kdybyste potřebovali pro děti, můžu doporučit. A má dvě ordinace. Gabka z Ostravy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
30.1.08 22:22

gabus71 jj máš pravdu jestli myslíš Martu Gergelovou.Taky můžu vřele doporučit :wink: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
31.1.08 13:47

Ahoj Nattallio, ano myslím Martu Gergelovou. Jmenuje se po své mamince, je to sestra mé tchýně :roll: . Oni jsou v podstatě v pohodě v tom Zlíně všichni, asi dobrý vzduch :lol: . Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama