Gynekolog v Brně

Anonymni
24.7.07 11:19

Gynekolog v Brně

Ahojky,
neznáte prosím někdo nějakého fajn gynekologa - je mi jedno zda chlap či ženská, hlavně, aby se s ním dalo příjemně komunikovat, vše vysvětlil a byl vstřícný a naslouchal i mně?..Moje dr. je taková studená a občas se ke mně chová, jak kdybych byla blbá..Navíc návštěva u ní vždycky trvá tak 5 minut a už mě pakuje ven..Mám problémy s PCO a chci mimčo a ráa bych někoho, ke komu mohu mít větší důvěru
Budu vám moc vděčná..našla jsem už tady starší diskuzi, ale nějak se mi nedaří odeslat zpráva
Díky moc moc, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.7.07 11:30

ahoj, hodne lidi chvali Helios centrum, ja chodim uz nekolik let na Rybkove k Mudr. Weinigerove, ale nevim, jetli bere novy pacienty, zkus si najit kontakt na netu a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
1403
24.7.07 12:27

Většina těch vyhlášených už v Brně nebere pacienty. MUDr. David Procházka možná není tak známej, ale kamarádka ho může doporučit (moje Dr. už nebere), je na Durďákove naproti dětské nemocnici.
Přeji dobrý výběr
Kačica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
24.7.07 13:41

Ja mam skvelou gynekolozku, ale taky nevim, zda uz nemaji plno, strida se jeste se svou kolegyni, obe jsou prima, vse vysvetli, fakt pohoda. Je v Zabinach na Horove, Dr Coupkova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.07 13:44

doktor

díky moc.nakonec jsem se na doporučení objednala k nějakému dr. Unzeitigovi do Orlí, je tam více doktorů, tak uvidím, co bude zač.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.8.07 14:09

gynekolog Unzeitig

Ahojky všem,
tak jsem navštvila dr.Unzeitiga v Orlí a musím říct, že je velmi příjemný - neměla jsem vůbec strach mu něco říct, vše mi vysvětlil i ohledně vyšetření a prostě z něj mám bezva pocit:-)
všem doporučuji, kteří chtějí změnit dosavadního lékaře, se kterým nejsou spokojeni..
Mějte se fajn,
ahoj, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
1304
15.12.10 16:36

Ahoj holky nemáte někdo kontakt na dr.Unzeitiga v Orlí? Chodím k dr. Číkovi a nejsem spokojená. Šla sem k němu po šestinedělí na kontrolu a vůbec mě nevyšetřil a chtěl mi vnutit nějakou antikoncepci (injekci a vůbec mi neudělal jaterní testy jaký se dělají před nasazením antikoncepce). :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
1.8.12 15:23

Wendísku zdravím :hug:

Obnovuju toto téma - máte někdo doporučení na dobrého gynekologa /je mi jedno zda muž nebo žena/ z Brna? Chtěla bych vyměnit stávající doktorku. Děkujiii :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
30.8.12 08:36

Já měnila doktora před otěhotněním. Odcházela jsem od výše zmíněného Mudr. Procházky, který mi absolutně nevyhovoval. Na doporučení kamarádky jsem kontaktovala kliniku Unica na Žlutém kopci. Pacientky přijímal Mudr. Gogela. Jsem nadmíru spokojená. Už osm měsíců pečuje o moje těhotenství a je perfektní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.13 17:49

Dobrý den, mohl by mně někdo poradit, zda je dobrý nápad se zaregistrovat u gynekoložky Mudr. Weinigerové. Děkuji předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6291
11.12.13 12:54

Holky hledam v brne nejaky gynekologa nevite někdo o nejak,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
11.12.13 12:58

Zkus gynekologické centrum na Orlí. Příjemné prostředí, spousta skvělých doktorů, maximální vybavenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
11.12.13 13:04

@hanka1120 Já doporučuji Sanatorum Helios. Jsem tam hrozně spokojená. Konkréně chodím teda k paní doktorce Bílkové, ale setkala jsem se už i s dalšími a se všemi jsem měla a mám dobré zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
11.12.13 13:08

MUDr. Páral, Gyn-line :palec:, zkus se podívat na webovky znamylekar.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9803
12.12.13 06:42

Já chodím nově taky do Heliosu k Mudr. Bílkové..je skvělá, nemohla jsem ani mluvit, jak mi došel dech…všechno je tam krásně vybavené, ultrazvuk je mašina jak z jinýho světa a paní doktorka i sestřička jsou samý úsměv a sympatické! Já si to nemohu vynachválit…obzvlášť po mé poslední doktorce… :) :palec: jsem u ní teprve měsíc a stále nabírala, tak zkus :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama