Gynekolog v Brně (při PCOS)

21.1.21 16:34

Gynekolog v Brně (při PCOS)

Ahoj, holky,
chtěla bych vás poprosit o doporučení gynekologa v Brně. Mám syndrom polycystických vaječníků. V nejbližší době neplánuji otěhotnět (ale třeba až do tří let), ale chtěla bych svůj stav zlepšit. Bohužel mám s gynekology špatné zkušenosti, protože to chtějí „léčit“ antikoncepcí s tím, že až budu chtít dítě, ta se o tom budeme bavit. Já HA ale odmítám a doktoři se se mnou o žádných alternativách bavit nechtějí. Sama se snažím, změnila jsem životní styl, ale chtěla bych to odborně probrat. Ovlivňuje mě to i po psychické stránce…
Máte někdo tip na dobrého, chápavého gynekologa v Brně, který bere nové pacienty :)?
Děkuji moc všem za reakci :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2269
21.1.21 16:56

Já i mamka chodíme k Mudr. Janě Strmiskové, má ordinaci, moc pěknou novou ordinaci na ulici Jana Babáka 11 myslím že to je to číslo, ale každopádně mamka k ní chodí asi již 13 let, odnosila pod jejím dohledem bráchy, pak řešila menopauzu pak řešila, že měla nějakou cystu na čípku nebo cosi, musela na menší zákrok a uplně super, co se mě týče já teda zatím něměla nikdy nic tak jako extra, ale vždy když jsem měla třeba zánět, tak vyléčila, nikdy nebyl problém. Je velice sympatická, když dělá vyšetření mluví co zrovna vidíme a co dělá. Já k ní chodím 5 let. Neměnily bychom ani jedna, nové pacientky myslím bere stále, mrkni na její stránky, pokud bdueš mít zájem brkni a domluv se. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 18:25

Mudr. Kubíčková - gynekologie KAJRO na Masaryčce. Velmi milá a pečlivá, určitě ti pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
22.1.21 12:43

Díky za doporučení :)!
A nemáte někdo doporučení na muže :D?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
23.1.21 17:44

Ahoj, já jsem odešla od dvou doktorů, oba na ČP. Na doporučení kamarádky jsem šla k paní doktorce Dvořákové v centrum Dvořák kousek od Zelného trhu. Tuším, že si tam můžeš vybrat i pana doktora Dvořáka.
Každopádně já jsem s paní doktorkou moc spokojená. Její přístup byl oproti těm dvěma doktorům naprosto odlišný, citlivý a otevřený. Diagnostikovala mi teda taky bohužel PCOS a předchozí dva doktoři to na ultrazvuku neviděli, což prostě nechápu :nevim:
Měla asi silnější ultrazvuk, neumím si to vysvětli, ale jsme poslaní do centrum UNICA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat