GYNEKOLOG V HRADCI KRÁLOVÉ

17
20.9.06 19:25

GYNEKOLOG V HRADCI KRÁLOVÉ

Ahoj, prosím poraďte mi, ke komu chodit do těhotenské poradny v Hradci Králové .......
Prosím někoho s profesionálním a lidským přístupem a milým jednáním
( pokud vůbec nějaký takový existuje ) a vezme mě do péče :lol:

Díky moc za radu a osobní zkušenost !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6909
20.9.06 19:36

Ahoj,

z Hk úplně nejsem,ale ségra chodila k doktorovi Dejmkovi z HK a moc si ho chválila.Tak to zkus,ale nevím,jestli ještě přibírá.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
20.9.06 19:37

díky moc, zkusím to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.06 22:11

Ahoj

Mám pocit, že Dejmek už nepřibírá. Nikdo znich tam už nebere nové pacienty, ale můžu se plést, protože naposledy jsem to tam slyšela asi před půl rokem. Zkusit to můžeš. Dejmek je příjemnej doktor, ale moje kamarádka s ním měla špatnou zkušenost právě při svém prvním těhotenství, takže bych ještě zauvažovala… Ještě tam ordinuje p. Dr. Štěpán, ale ten vzhledem ke své „vyhlášenosti“ má hodně natřískáno a dlouho se tam čeká, pak nějaká paní doktroka (jméno si nepamatuju) a pak pan dr. Šilhan. Ten je moc sympatickej, ale nevim, jestli přibírá. To fakt netuším. Mají tam dost narváno.

Kopretinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
20.9.06 22:12

Ahoj, já když ještě bydlela v HK, chodila jsem k doktoru Jiřímu Štěpánovi. Je to soukromá gynekologie v Lipkách. Jinak on myslím vlastní Sanus (jestli nekecám). Je úžasnej!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
20.9.06 22:15

U Štěpána se teda rozhodně čeká dlouho - to můžu potvrdit. Jenže to prostě stojí za to. Je to odborník a je hrozně milej.

Rozhodně ale nedoporučuju tu doktorku, co u něj dělá - Adamcová se jmenuje. Tu fakt ne - je padlá na hlavu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.06 09:06

Hannah- jéé a proč né tu doktorku, když jsem byla těhu, tak jsem u ní byla na natočení videa Lukajdy v bříšku a byla nadmíru šikovná a milá, všechno vysvětlovala- máme krásné video, i rozříznuté srdíčko a pohled dovnitř- fakt super.
kamarádce to natáčel Dejmek a mají tam kulový:-(
Pa HL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
21.9.06 12:12

Čokoško, protože je fakt praštěná. Možná natáčení miminka, to věřím, že u toho byla OK. Ale jinak … byla jsem u ní 3×, když jsem ještě jezdila z Prahy na kontroly do HK a nechtěla ke Štěpánovi kvůli těm frontám (šla jsem jen na běžnou prohlídku) a vždycky to byl zážitek. Moje mamča jí ještě zná, když dělala ve fakultce a prý vždycky byla pošuk.

Když mi s úsměvem oznámila, že mám malou dělohu a že asi jen tak neotěhotním, mám prý civčit Mojžíšovou, tak jsem se jí s hrůzou v očích (samozřejmě oprávněně vyděšena) chtěla na všechno zeptat a co to jako je za cvičení atd. atd. a jestli si myslí, že mi to pomůže, tak mi sdělila „děvenko, kdybych si to nemyslela, tak vás tam neposílám“ … kráva! Fakt informace. Všechno jsem si to musela najít na internetu.

Tak proto :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama