Gynekolog v Karlových Varech

308
22.2.06 19:58

Gynekolog v Karlových Varech

Ahoj holky

prosím o radu - neznáte některá dobrého gynekologa v Karlových Varech? Moje kamarádka dlouhou dobu nemohla otěhotnět a když se nakonec po dvou letech podařilo, díky špatné péči potratila. Moc za ni prosím o doporučení. Děkuji moc.

Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

308
23.2.06 13:19

Ach jo jen to posouvám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.06 14:01

Ahoj Evulo, já navštěvuju Dr. Poustku/snad to nebude ten Dr. co tvou kamarádku zanedbal/, má ordinaci v Bulharský ulici,tam chodím jen na UTZ, ve středu ordinuje totiž ve Žluticích, kde k němu chodím normálně. jsem s jeho péčí moc spokojená. Taky se nám nedařilo, ale po jeho vyšetřeních jsme zjistili příčinu a teď čekám miminko, tedy lépe řečeno dvojčátka, js v 17. týdnu a i teď jsem s jeho péčí nadále spokojená. Myslím si, že se o mě stará dobře. mám i kamarádky i příbuzné, které k němu chodí a také si ho chválí, tak pokud bude tvá kamarádka chtít, ať se poptá a zajde tam.Tak se měj a přeji dobré rozhodování pro tvou kamarádku ve výběru gynekologa.Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
308
23.2.06 14:30

Děkuji moc,

ona moje kamarádka chodila do Ostrova (snad to píšu správně) a teď byráda přešla do Varů.

E

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.06 14:35

A ke komu chodila do Ostrova,jestli se mohu zeptat?

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
1719
23.2.06 14:55

Ahojky,

tak já taky chodím k Dr. Poustkovi a jsem zatím také spokojená. Nám se mimi taky nedaří, ale přijde mi, že můj Dr. dost rychle jedná, takže aspoň nemáme žádné prostoje. Teď již nás poslal do CAR. Takže buď Dr. Poustka nebo je pak dobrý Dr. Klikar (chodí k němu pár mých známých). Pak se tu ještě chválí Dr. Nesiba nebo Dr. Kozerovský. A nebo pak zkusit v nemocnici - Dr. Malimánek. Tak přeji kamarádce hodně štěstí, ať je s novým Dr. spokojená! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.06 16:10
:wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
308
24.2.06 07:53
:oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
27.2.06 10:38
8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
27.2.06 10:42

zkouška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
27.2.06 11:11
:arrow:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
1.3.06 19:48

ahoj Lioness, tak to je přesně ono co se mi na něm líbí, že Poustka rychle jedná.Opravdu to šlo u nás rychle, hned se zjistila příčina a řešila se raz dva a po dvou měsících se zadařilo, no a hned 2×. Taky se dočkáš, uvidíš. V dnešní době je spousta možností, jak tento problém řešit a do budoucnosti to nebude jinak. Těch případů je víc a víc a počít dítě normální cestou bude rarita. Tak ti přeji moc úspěchů a ať se vám brzy zadaří. Ahojky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
3.3.06 14:46

Ahoj Pitrsko,

děkuju za podporu :wink: a dobré zprávy. Přeju ti pohodový zbytek těhu a ať už ti to uteče. Snad se k vám brzy připojím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
3.3.06 15:35

Ahojky
Když jsem bydlela ve Varech jezdila jsem do Ostrova k dr.Ducháčkovi a musím ho jen a jen chválit.Moje máma k němu chodí už několik let a vždy ji pomohl.
Za to ségra chodí k Poustkovi a na toho teda nadává.Dost věcí u ní zanedbal.Chodí k němu 4roky a za celou tu dobu ji vyšetřil pouze 2× vždy jí řekl že je to zbytečné když nespí s klukem což mě přijde jako kravina. :?
Nevím ale moc lidí co jsou s ním spokojený neznám. :(

Pa Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
18.4.06 10:47

Ahojky,
tak já doporučím přímo primáře varské porodnice. Je to úžasný a moc příjemný člověk. Snažili jsme se o mimi skoro rok a jeho slova byla jako pohlazení. V den porodu jsem byla ještě u něj na kontrole, zavolal do porodnice, rezervoval nadstandart. A další den mi přišel pogratulovat. V ordinaci má velice příjemnou sestřičku. Doporučila jsem ho i své sestře, ta nemůže otěhotnět a je velice spokojená. Mé kamarádky na něj nedají také dopustit.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama