Gynekolog v Německu- 1. návštěva

45
22.6.20 19:22

gynekolog v Německu- 1. návštěva

Ahoj :)
Jsem těhotná, podle aplikace jsem v 5. týdnu. Vždy jsem chodila ke gynekologovi v Čechách, teď bydlíme s manželem ale v Německu, tak musím najít gynekologa v Německu. Dostala jsem nějaké tipy, koho navštívit.

Chtěla jsem se zeptat, chodil někdo k německému gynekologovi, jak to tam probíhalo?
Jak probíhala první návštěva, jaké otázky padly k rodinné a osobní anamnéze? Jde mi o to, abych si o trochu připravila ty odbornější slovíčka :D

A kdy jste zavolali gynekologovi na první prohlídku?
Děkuju za rady:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24544
22.6.20 19:28

Poslední menstruace, ultrazvuk a za 14 dní nebo měsíc nashledanou. Možná ti dají ceník co se dá připlatit. Není to nijak jiné než jinde. Bez v cca 7-8tt. Krev neberou většinou až pak na testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
22.6.20 19:41

Ahoj, mám porovnání s Rakouskem.
Neberou Ti krev, udělají UTZ, rodinná anamneza, ceník a dostaneš návštěvu na příště :)
Rodinná anamneza otázky jako v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24544
22.6.20 19:47

Jo vlastně než tam jdeš a jsi nová dají ti vyplnit dotazník s nemocemi atd. Přímo u lékaře už se dělal jen utz, naše má ještě extra „laboratoř“ kde mi brali pak krev, vážili atd. Ale taky dost záleží jak moderní ordinace to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
22.6.20 19:49

A jake otazky jsou v rodinne a osobni anamneze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24544
22.6.20 20:00

Co bereš za léky, alergie, operace, počet těhotenství a tak. A jestli jsou v rodině nějaké vážně nemoci. Víc mě už nenapadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
22.6.20 20:06

@pikola diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu