Gynekolog v Praze 6 nebo 2

1473
25.5.05 09:39

Gynekolog v Praze 6 nebo 2

Holky, můžete mi některá poradit :?:
Hledám gynekologa buď v Dejvicích někde blízko Kulaťáku a nebo v okolí Karlova náměstí. Se svoji gyndr. nejsem moc spokojená :cry: Naše problémy s otěhotněním moc neřeší :evil: a dle jejího názoru je všechno OK. Ráda bych to alespoň konzultoval s jiným doktorem. Nevíte o někom za kým bych mohla zajít alespoň na konzultaci a případně i chodila dál?
Díky Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.5.05 10:22

Re: Gynekolog v Praze 6 nebo 2

Zkus MUDr. Šimka, na poliklinice Na dlouhém lánu. Je super, chodila jsme k němu před těhotenstvím i celé těhotenství a můžu jen chválit.

• Nahlásit
  • Citovat
1182
25.5.05 10:25

Ahoj, to bys mohla do Santé v Pštrossové. Podrobnosti najdeš v diskuzi gynekolog na Praze 6 Břevnov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
25.5.05 13:07

Ahoj!

Dr. Šimek je údajně dobrý. Já tam chtěla taky, ale měl plno a bral už jen ty z Červeňáku. Ale za zkoušku nic nedáš.
Já chodím vedle ke Kittrichovi, ale moc nedoporučuji. Ne, že by byl nepříjemný, to ne, ale jednak nemá UTZ a taky si myslím, že není z těch, co se rádi dlouze vybavují. I tam mě ale vzali jen díky tomu, že mám pojišťovnu OZP.
Jestli je něco okolo kulaťáku, nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.5.05 14:09

Dr.Šimek nepřijímá ty neplatící pacientky. Pokud přistoupíš na připlácení nadstandardu, což je 500 Kč za půl roku, tak tě 100% přijme. To si myslím není zas tak moc a za ten přístup to fakt stojí. Ale to je na každým,jak si to zváží.

• Nahlásit
  • Citovat
750
25.5.05 15:12

Ahoj Rysavko,
ja chodim k dr. Heidlerove na Terronske, je to hned u Kulataku. Kam jsi chodila ty? Ja u ni byla zatim jen jednou, ale prijde mne v pohode. Sice nema UTZ, ale to mne nevadi.
Bamla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
25.5.05 15:42

Anonymní:

Tak to mě fakt mrzí, že mi to neřekli, to bych si to klidně zaplatila. Škoda!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
26.5.05 07:30

Ahoj,
ja chodim taky ke Kittrichovi, jako clovek je fajn, ale jako gynekolog - nevim nevim! Me osobne v podstate nic nevadi, ale podle rozhovoru s kamaradkami, ktere chodi jinam, mi v tehotenstvi neudelal spoustu dulezitych vysetreni :( Nastesti ale vsechno dobre dopadlo!
A MUdr. Simek je pekny brucoun :( S tim placenim nevim, chodila jsem k nemu prave jen na ultrazvuky a moc prijemny nebyl, a to mam z vic zdroju…
Byt tebou, asi bych hledala jinde!
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.5.05 08:51

Tak to teda nevím,ale ke „svým“ pacientkám je příjemný,můžeš se ho ptát na cokoliv,vždy ti odpoví s úsměvem,ne že ho otravuješ, ma svůj UZV,takže ho dělá skoro každou návštěvu poradny.A rozhodně nezapomíná na žádná vyšetření v těhu,naopak dělá i některá navíc. To je moje mých kamarádek zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
2480
26.5.05 09:15

Moje sestra k němu taky chodila a říkala, že na pohled sice vypadá přísně, ale jinak je fakt moc hodný a pečlivý.
Taky tam chodím na UTZ. Za celé minulé těhotenství jsem byla 3×. 2× u Šimka a 1× v porodnici pár dní před porodem. Trošku tedy závidím těm, co vidí svoje mimíska na UTZ častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
26.5.05 11:13

Holky, díky za typy.
Já ještě zkusím zajít k té svojí a uvidím co mi řekne a jestli bude ochotna něco řešit :! Jinak bych asi zkusila asi MUDr. Šimka. Až budu těhu tak bych nerada běhala po celé Praze, když to mám nejblíž právě do Dejvic. Ono asi hodně záleží jak si kdo padne vzájemně do oka. Je to člověk od člověka různé. Ještě jendou díky. Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
27.5.05 09:54

Gyncentra na Smichově

Tak jsem se nakonec objednala do Gyncentra na Smichově.
Nemáte někdo zkušenosti?
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama