Gynekolog Valašské Meziříčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miriskaw
Kelišová 6374 příspěvků 25.09.13 21:09
Gynekolog Valašské Meziříčí

Hezký večer,
holky, paní, dámy, ženy :) z Valmezu a okolí. Hledám si tady gynekologa a chtěla bych vědět jaké s kterým máte zkušenosti, popřípadě doporučit něakého? :)
Moc děkuji :kytka:

Reakce:
Edita2
Závislačka 2698 příspěvků 25.09.13 21:35

Zetek Pavel, ale je v Rožnově pod Radhoštěm na poliklinice, ale je to můj bývalý gynekolog, kdybych se nepřestěhovala jsem u něj pořád. Je perfektní :) vždy se vším poradí a pomůže :) naprostá spokojenost a to jsem vybíravá, vzhledem k tomu, že babička je zdravotní sestra, takže jsem měla vždy ty nejlepší doktory :)

miriskaw
Kelišová 6374 příspěvků 26.09.13 18:56

Děkuju za radu, ale já hledám někoho přímo z Valmezu.Ted mám super gynekologa na vsetíně, ale kvůli dojíždění to musím změnit a jezdit na vsetín, nebo do Rožnova by vyšlo stejně :)
ale děkuju

Edita2
Závislačka 2698 příspěvků 26.09.13 20:00

@miriskaw To je asi fakt, já nebýt těhotná tak si svého gyndaře nechám, ale každý měsíc kontroly to bych asi nedala s dojížděním. No ve Valu neporadím, promiň tak snad se ještě někdo ozve :)

Lusie96
Kecalka 109 příspěvků 05.03.14 21:53

Ahoj, sice pozdě ale třeba to pomůže jiným.. Já chodím k Dr. Jaroslavu Měřínskému, http://www.merinsky.cz/ je skvělý gynekolog, jsme u něj celá rodina.. :)

LootynkaCZ
Povídálka 19 příspěvků 06.03.14 11:01

Ahoj, chodím k Sekvardům, jsou skvělí, ale obávám se, že nepřibírají je tam nátřesk. Jinak bych doporučila jak je tu zmíněno Měřinského :)

Váš příspěvek
Reklama