Gynekolog vzdálený 90km?

470
19.4.21 15:14

Gynekolog vzdálený 90km?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor, přestěhovali jsme se do menšího města, kde jsem si sháněla gynekologa, aktuálně jsem v 7.měsíci těhotenství, ti dobře hodnocení nenabírají nové pacientky, tak právě zvažuju, že se na to vykašlu a zůstanu u svého gynekologa, kterého mám hodinku 15 cesty autem v jiném městě, ale zase nevím, jestli to není blbost a spíš nejít hold sem někam k někomu ne tak dobrému? Spoustu gynekologů tu nemá ani ultrazvuk, to jsem byla teda překvapená… Ve městě, kde mám gynekologa, mám rodiče, takže to není vždy jen o návštěvě gyndy, ale i o návštěvě i na pár dnů…

Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
19.4.21 15:24

Zatím ale jezdíš jen 1× za měsíc, ne? Za chvíli se ti interval zkrátí na 1× za 14 dní a ten poslední měsíc se jezdí každý týden.. nebo aspoň můj gynekolog to tak chce. Já to mám k dr. asi 25km a bohatě mi to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
19.4.21 15:47

Jestli jsi s gynekologem spokojená tak bych jezdila i těch 90 km, kor když můžeš jezdit autem ;) V těhotenství to je sice náročnější (častější návštěvy), ale pak jezdíš 1× do roka.
Zároveň bych ale zkusila hledat, třeba přeci jen toho gynekologa najdeš v místě bydliště :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
19.4.21 17:46

@Dara90 Ano přesně tak, tak mi jde o to, jestli prostě jít k někomu, o kom už vím, že není tak dobrý, nebo hold prostě dojíždět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
19.4.21 17:47

@kaja00 Děkuji za odpověď! :) No je to náročné rozhodování, uplně ke špatně hodnocenému gynekologovi jít nechci, to opravdu radši budu dojíždět i když to pak v létě bude náročnější před porodem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
19.4.21 18:27
@Bajina.P píše:
@Dara90 Ano přesně tak, tak mi jde o to, jestli prostě jít k někomu, o kom už vím, že není tak dobrý, nebo hold prostě dojíždět…

Zatím bych dojížděla, ale průběžně bych hledala někoho blíž. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
19.4.21 20:59
@Bajina.P píše:
@kaja00 Děkuji za odpověď! :) No je to náročné rozhodování, uplně ke špatně hodnocenému gynekologovi jít nechci, to opravdu radši budu dojíždět i když to pak v létě bude náročnější před porodem…

Já se snažila vžít do tvého rozhodování, protože mám také skvělého a sympatického gynekologa. A pokud bych měla auto, nebylo by to déle než hodinu a půl cesty, tak bych do toho šla.
V těhotenství blbé díky častějším návštěvám ale pak? Já nemívám žádné problémy a chodím pouze na preventivku, takže by to problém právě vůbec nebyl.
Zkusila bych se ho zeptat jak často tě bude chtít vidět do porodu (jestli třeba jednou za 14 dní nebo častěji). Zase na druhou stranu, ten měsíc, dva případné častější návštěvy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat