Gynekolog - Zbraslav (Praha 5)

4.8.06 15:18

Gynekolog - Zbraslav (Praha 5)

Dobrý den,
už půl roku bydlím na Zbraslavi a stále nemám nového gynekologa :( Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s lékaři MUDr. Michal Uhlíř a MUDr. Martin Charvát . Jsou jediní, o kterých vím mimo středisko, tam to bude zaručeně hrůza. Jednou jsem se byla poradit se sestrou pana Uhlíře - poradila, ale říkala, že již mají plno. Ale byla jsem se jen na něco zeptat, tak jsem ani moc nenaléhala. Dnes jsem si byla pro recept u pana Charváta, který vypadal moc mile, ale to asi z hlediska mého zdraví není zrovna podstatné, ale volno ještě mají :roll: Nemáte s nimi zkušenosti? Jak umí léčit a vyléčit kvasinky, záněty močového měchýře apod. zda s pacientkami mluví o jejich pochybnostech a problémech a snaží se je řešit…? Prosím, poraďte. Mám zatím jen špatné zkušenosti, tak bych to nerada opakovala.
Předem moc děkuji za pomoc, radu a poskytnuté zkušenosti.
Janča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.8.06 18:00

Prosím… Napiště někdo svou zkušenost s těmito lékaři… Nebo jestli víte o nějakém jiném dobrém tady na Zbraslavi. Moc děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.06 12:30

aktualizuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
27.8.06 21:25

Ahojky, já tedy nemám osobní zkušenost, k Uhlířovi chodí tchýně a je spokojená a to má docela různorodý přechodový problémy, vím, že chce 1000,– za rok, ale má tam docela slušný vybavení co se týče přístrojů, takže jsem o něm uvažovala a ještě uvažuju, i když když má plno..Manža dělá na Zbraslavi a i když logicky není jeho pacientem, zná ho a skoro mě nutí k němu jít…Druhého Dr. neznám.
Asi ti to moc nepomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
6.9.06 19:51

Ahoj, předem se omlouvám, já tvojí diskuze trochu využiju :oops: Bydlíme na Zbraslavi 2 měsíce a gynekoložku mám na Praze 1, takže v tomhle neporadim, ale poptám se na pediatra na Zbraslavi… Nevíš, kdo je dobrý? Už jsem diskuzi na toto téma založila, ale dopadla jsem zhruba jako ty tady :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.10 20:28

Dobrý den, bydlím také na Zbraslavi a od roku 2009 chodím do ordinace doktora Charváta. Byla jsem u něj jednou na vstupní preventivní prohlídce, vypadal velmi fundovaně a zkušeně. Asi za 4 měsíce jsem potřebovala potvrdit těhotenství, jenže pan doktor v ordinaci nebývá moc často, tak mi sestřička doporučila ještě 2 paní doktorky ve stejné ordinaci, a tak jsem se pro jednu z nich rozhodla. Chodím teď k doktorce Vavřínkové a jsem spokojená. Mohu vřele doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.16 18:01

MUDr Uhlíř

Ahoj, nějake nove zkušenosti s MUDr uhlířem Prosím?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama