Gynekolog Zlín

67
31.8.06 16:03

Gynekolog Zlín

Ahojte,
Můžete mi, prosím, poradit dobrého a zkušeného gynekologa nebo gynekoložku ve Zlíně? Přistěhovala jsem se a hledám odborníka, který má přehled. Moc děkuji Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1785
31.8.06 16:16

Ahojka, taky jsem do Zlína přistěhovalec:-) Já chodím k dr. Duškovi, jsem nesmírně spokojená, péče v těhotenství, i mě operoval (laparoskopie). Pak ještě dobré reference jsem slyšela na dr. Gergela, tam chodí kamarádka. Oba sídlí na ulici Sadová, je to kousek od náměstí v centru Zlína.
Jestli chceš na ně sehnat kontakty, napiš.

Jazzi a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.8.06 17:21

Ahoj, já jsem naopak s MUDr. Duškem spokojená nebyla (nebyl schopný vyřešit mé krvácení při tulení a také mě zanedbal zánět :evil: :evil: ). Teď chodím k MUDr. Málkové (má ordinaci v nemocnici) a spokojenost na 100%. Ale nevím, jestli bere nové pacientky, dostala jsem se k ní jen díky mým výše uvedeným problémům. Jediná nevýhoda u ní je, že ordinuje pouze 1× týdně a to ve čtvrtek. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
31.8.06 17:41

Jani, napsala jsem Ti SZ.

To je snad poprve, co si někdo stěžuje na Duška. Chodím k němu víc jak 10 let, moje kamarádka k němu přešla od jiného dr., kterého nebudu jmenovat, nevěděl si s ní rady a Dušek jí pomohl. Je to odborník, stále operuje, má přehled, vzdělává se......Já s Duškem spokojená jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
31.8.06 19:06

chodím do nemocnice k dr. Maulemu, taky spokojenost. Specializuje se na neplodnosti. Sice jsem tam nešla z tohoto důvodu, problém jsem neměla, ale chtěla jsem být přímo v nemocnici z různých důvodů. Ve stejné ordinaci je i Mudr. Brychtová, taky prý dobrá…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
31.8.06 19:54

Ahojky, já sice nejsem přímo ze Zlína, ale rodila jsem tam a chodila před porodem k dr. Henčlové. Hodně mi pomohla i při porodu. Kamarádka k ní chodí a je velmi spokojená. Já uvažuji, že k ní také přejdu. Sídlí v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
31.8.06 20:08

Ja muzu jenom doporucit dr. Kosinovou v Atlase. Je to mlada, strasne prijemna doktorka. Jako tehotna jsem strasne ocenila, ze vsechny vysetreni, vc. vsech UTZ probehly na jednom patre nemocnice a nemusela jsem nikam cestovat. Navic pri KTG v Atlase je budouci maminka samotna v mistnosti a ma klid. Taky stroj, ktery tam maji je novejsi. Ja jsem si potom nemohla zvyknout na ten fofr, ktery maji na porodnim v nemocnici, kdyz jsem tam chodila do rizikove poradny.

Ja bych jenom dodala k dr.Henclove, ze jsem k ni chodila pred porodem pri prenaseni a horsi zachazeni s „pacientkou“ nez u ni jsem nezazila. Poprve jsem z ordinace vychazela se slzami, protoze me jeji vysetreni strasne bolelo. Ty ostatni nebyly lepsi, ale uz jsem na to byla pripravena. Nicmene dr. je to dobra, jen se asi na ni musi zvyknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
31.8.06 21:44

Na pani Henclovou jsem slysela nejake stiznosti. Chodim k panu Baranovi, kde jsem prozila sve obe tehu a max. spokojenost. Bohuzel ale pujde za par let do duchodu…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
31.8.06 22:00

Dr. Henčlová je sice odborně dobrá, ale lidsky bohužel ne. Mám s ní taky osobní zkušenost. Vyšetření je rychlé, ne moc šetrné, paní doktorka je poněkud odměřená. Moje známá k ní chodí a nemá s ní problém. Já bych k ní třeba chodit nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
1.9.06 09:12

Ahoj.Chodím k doktoru Gergelovi a je super.Má v ordinaci ultrazvuk a přístroj na ozvy miminka,takže nemusíš chodit nikam jinam na vyšetření.Vřele ho doporučuji. :wink: 8) :D

Mám zkušenost i s doktorkou Henčlovou.Odborně je super,ale je strašně hrr.S ničím a s nikým se nepárá a někomu by to mohlo dělat problémy.Ale pokud se to s ní umí je taky super. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
1.9.06 09:44

Ahoj!
Já chodím k Váchovi a jsem s ním docela spokojená, všechno dobře vysvětlí a mám UTZ přímo v ordinaci (to je taky důležité). Dobrý je taky Baran, ale ten už bude končit a půjde do důchodu a bere si jen holky, které mají problémy s otěhotněním, nebo nějaké jiné komplikace…
Víš, každý mám na doktory jiný názor. Někomu pomůže, někomu zas něco zanedbá… Je to těžko.
Přeji správný výběr! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
1.9.06 12:11

Ještě k doktorce Henčlové. Já na ni nedám dopustit. Ke mně se chovala vždy dobře. A kamarádce velmi pomohla při léčení zánětů. Vystřídala před ní dva doktory a ani jeden si s ní nevěděl rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
1.9.06 12:23

Moc děkuji za rady. Volala jsem do nemocnice Atlas, ale paní doktorka Košinová má 3 týdny dovolenou. Sestřička mě objednala k paní doktorce Mlčochové. Máte někdo nějaké pozitivní reference? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
1.9.06 13:14

k dr. Henčlové-má přezdí vku Brutální Nikita:) Prý je skvělý odborník, ale poněkud ras. Na kámošku prvorodičku před dvěma lety řvala, že blbě dýchá a že ona k porodu přijde, až začne dýchat správně…
Mě dělala UTZ v 35.tt (tedy přes břicho) a bolelo mě to!!! u nikoho jiného mě nikdy UTZ nebolel… toš tak…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
12.8.08 09:42

Caute, zkusim obnovit tuhle diskuzi, mam v podstate stejny dotaz :) Precetla jsem si vsechny odpovedi a zkusila najit doporucenou dr. Kosinovou v Atlase, ale asi uz tam nepracuje? Nejak ji nemuzu najit (aspon na internetu)… Kdybyste nektera o dr. Kosinove vedela, nebo mela dobrou zkusenost s nekym jinym, budu moc rada za vase rady… Ja mela dobreho gynekologa v Brne, ale ted shanim nekoho tady… Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama