Gynekolog Zlín- doporučení

Anonymní
20.10.19 11:57

Gynekolog Zlín- doporučení

Ahojte, doporučíte dobrého a schopného gynekologa ve Zlíně? Chodím k Dr. Pokludové a děs a hrůza, dokud chodíte jen na preventivky a pro recepty, tak je vše ok, ale jakmile máte nějaký problém, máte smůlu. Celkově působí i se sestrou, např. když se na něco zeptáte, jako, že otravujete…
Radši bych brala ženskou, ale pokud máte dobré zkušenosti i s chlapy, tak se nebráním.
PS: ač to může znít divně, hodně na mě působí psychicky to, jak Dr. vypadá a jak působí, potřebuji někoho na koho se dá obrátit s důvěrou a čímkoliv.
Budu moc ráda za typy!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.10.19 12:39

Kamarádka si chválí doktorku na Tomášově. Nahoře je CAR a dole normální ordinace..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 15:17
@Anonymní píše:
Kamarádka si chválí doktorku na Tomášově. Nahoře je CAR a dole normální ordinace..

A prosím kterou? Je jich tam více..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 15:50
@Anonymní píše:
A prosím kterou? Je jich tam více..

Příjmení měla myslím na B. Zkusím se zeptat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:11
@Anonymní píše:
Příjmení měla myslím na B. Zkusím se zeptat

Tak to bude Brychtová a zkušenost Dr. Květákem nemáte?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 17:28
@Anonymní píše:

Ano to je ona.. když bylo třeba a neměla ordinaci, tak si ji klidně volala na vyšetření do nemocnice. A rychle komunikovala i přes mail..Vím, že s ní byla moc spokojená. Toho dr. neznam-ja mám jen zkušenost s doktorama nahoře v Caru

• Citovat
  • Nahlásit
1918
26.10.19 21:01
@Anonymní píše:
brychtova toho ma uz moc, skvely je ten kvetak :))
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 09:15

Ahoj holky, zkouším obnovit diskuzi. S přítelem jsem se přestěhovala do Brezolup a sháním dobrého gynekologa ve Zlíně, popřípadě v Uherském Hradišti. Poradíte někoho? Dívala jsem se predbezne na Tomášov ve Zlíně, ale těžko jen tak někoho vybrat, tak moc uvítám vaše doporučení

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat