Gynekolog/gynekoložka Praha a okolí?

4
6.11.06 15:24

Gynekolog/gynekoložka Praha a okolí?

Ahoj všem chtěla bych požádat o radu jestli mi můžete doporučit gynekologa/gynekoložku z Prahy nebo okolí se kterým máte dobré zkušenosti? Druhá část mého dotazu je již konkrétnější: máte někdo nějaké zkušenosti s gynekologií v „Gyn-Centru“ na Chodově konkrétně s Mudr. Radko Benešem??? Budu ráda za jakoukoliv zkušenost!
Díky moc Terča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41
6.11.06 16:30

Ahoj,
moje dr je na Praze 4 - kousek od Brumlovky, soukromá ordinace. Dr Piková, jsem s ní spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
6.11.06 18:05

Ahojky Beneš je druhý nejlepší doktor hned po Divilovy ten je tam primář a k němu chodím já.Takže Beneše doporučuju k Divilovi se asi nedosstaneš to je docela težky.Hlavně nebrat Jandejska.Díky němu jsem skončila v nemocnici:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.11.06 22:15

Ahoj Luluc, děkuju moc za odpoved! Hodne jsi me potesila! K Benesovi jsem uz objednana (poprve-jeste jsem u nej nebyla). Do ted jsem mela jedineho gynekologa (vydrzela jsem to 12let) ale dosla mi trpelivost! Zadne informace o vysledcich, zadne reci, hlavne rychle ven..... to byl jeho pristup. Tak doufam ze ted na tom budu lepe! Ze se konecne neco dozvim! A dostanu odpovedi na sve otazky. Tys u Benese nekdy konkretne byla? Nebo ho znas? Nebo nekoho kdo k nemu chodi? (ze vis ze je dobrej :lol: )
pa terca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
6.11.06 22:31

Ahojky, také chodím k Dr. Divilovi, je opravdu velmi dobrý. Dr. Beneše jsem měla tu čest potkat jen jednou a to na UTZ, takže zkušenost je minimální, zapůsobil na mě normálně. Také bývá chválena Dr. Karin Zárubová, na UTZ byla vždy perfektní. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.11.06 23:22

Ahojky, teda vy jste zlatíčka že mi takhle radíte :). Uklidnuje me to ze jsem udelala dobre - ze jsem se konecne odhodlala a lekare menim. A jak ctu tak snad k lepsimu (ono by to asi ani k horsimu neslo).
Moc vam vsem co mi sem pisete dekuju! Terca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.11.06 06:29

Jo byla jsem u Beneše.Po tom co se mnou udělal Jandejsek tak jsem prošla rukama asi všem co tam jsou.Divila je vážně skvělej.A o Benešovi jsem se s ním bavila a říkal,že je velmi výbornej doktor.Ta Zárubová je prý taky fajn ale tu neznám.Zrovna dneska tam jdu.Tak se ničeho neboj a určitě budeš spokojená.Pak napiš jak se ti tam líbilo.Kdyby jsi xchtěla ještě něco vědět tak klidně napiš SZ.Ahojka Lůca

• Nahlásit
  • Citovat
4
7.11.06 11:34

Ahojky Luco, moc dik za info. Uz jsem se trosku uklidnila :lol: . Jsem se k te zmene odhodlavala vcelku dlouho a bala jsem se abych neskoncila stejne a nebylo to zbytecne … ale podle toho co pises urcite neni. Ja jsem objednana az ke konci listopadu tak se pak ozvu. Jsem zvedava jak to tam chodi :oops: . A jestli se muzu zeptat co ti Jandejsek udelal :? ?

Pa hezky den Terca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.06 15:27

Dobry gynekolog v Praze?

Ahoj vsichni. Potrebovala bych poradit nejakeho dobreho gynekologa, ktery by si vedel rady se stale opakujicimi se mykozami a dokonce i streptokokem.
Chodim ted k jinemu a pul roku mi dava stale ty stejne leky, ktere mi nepomahaji. :( Tak schanim nejakeho noveho…poradili byste mi prosim? Neznate doktora Skalskeho?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama