Gynekolog/gynekoložka v Praze (šiřší centrum)

Anonymni
15.10.07 18:43

Gynekolog/gynekoložka v Praze (šiřší centrum)

Ahojky holky,
po dlouhém přemýšlení se chystám změnit gynekologa. Tan můj mi nejpřijde moc vstřícný a moc nadšený řešit nějaký můj problém. O všem tvrdí, že je to záležitost psychiky a nějaké doporučení mi nikdy nedá. A o ultrazvuk - když jsem měla bolesti - jsem si mu musela říkat půl roku…něktré moje „trable“ jako by ani neslyšel :(

Takže nevíte některá o nějakém dobrém gynekologovi. Tedy raději bych gynekoložku, ale jak jsem sii pročítala diskusi, vychází z ní lepe muži :cry:
Takže beru případně i tyto rady. Patřím totiž mezi ty stydlivější…A mám takový dost intimní problém, který potřebuji vyřešit. Takže hledám někoho vstřícného, který(á) nebere pacientky jak na běžícím páse,ale má na ně čas. Není hrubý a je i odborník.dokáže poradit a vyslechnout.
Známá mi doporučoval Ambulanci u Arbesa … a GYNPROFI u I.P.Pavlova , (že tam její kolegyně chodí, ale nemájí žádné problémy, tak s nestěžují.) nemáte s nimi některá zkušenost?
Díky moc za rady

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9130
15.10.07 18:54

Ahoj,
já jezdím do Prahy do Americké ulice, kde sídlí MuDr. Bednář a Rotta, oba jsou super, ale jsou soukromí, takže se tam platí, kdyby jsi chtěla, pošlu Ti kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3073
15.10.07 20:50

ahoj!
já chodím k dr. zemanové - sídlí kousek od letiště
je vstřícná,ohleduplná a jemná…
www.gynelav.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
15.10.07 22:55

Ahoj, já chodím k MUDr. Staré na Jiřáku, ale nevím, jestli bere nové pacientky. Jsem moc spokojená. Teď je tam ještě nějaký nový doktor, ale toho jsem ani neviděla.
Tel. 222716273
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10757
16.10.07 10:15

Také bych ti mohla dát kontakt na svou gynekoložku, mášli ještě zájem - je to skvelá profesionálka, chodí k ní hodně lidí s problémy. když se přihlásíš, pošlu ti SZ, ale sem ji psát nebudu. po dlouhém hledání se mi „povedla“, už takto má dost pacientu :-), žárlím na její volný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama