Gynekologická noční pohotovost - Praha

Anonymní
14.5.20 19:52

Gynekologicka nocni pohotovost praha

Ahoj, zacal mne strasne bolet podbrisek, hodne mi v nem skube, hlavne kdyz kychnu, tak to je k nevydrzeni, pri jednom moceni byl na papire tmavy cucem krve, chce se mi zvracetva dava se do mne zimnice.. nevite, kde by me v praze osetrili? Jinak mam sveho gynekologa az 250km a ordinuje az zase v pomdeli. Nasla jsem pohotovost akorat pro tehotne, coz ja nejsem. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
286
14.5.20 19:54

Jakakoliv nemocnice co ma lůžkovou gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
14.5.20 19:58

Vinohradská nemocnice má pohotovost gynekologie, Apolinář také. Obě jsou za mě dobré a byla jsem tam vždy spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20024
14.5.20 20:00

Podoli ma take gynekologickou pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
14.5.20 20:04

Ahoj, kdykoliv se mi děl gynekologický problém jela jsem k Apolináři. Jinak pohotovost jako taková je na Motole a na Karláku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
14.5.20 20:09

Byla jsem u apolinare, nejdříve se mé vehementně snažili vyhodit, ale neodesla jsem, tak me museli vzít a pak už dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17984
14.5.20 20:11

Jed do vinohrad na urgentní příjem. jen počítej s tím, že si počkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6227
14.5.20 20:12

Motol taky funguje pohotovostni gynek. sluzba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6227
14.5.20 20:14
@Ou píše:
Jed do vinohrad na urgentní příjem. jen počítej s tím, že si počkáš.

Proc jen do Vinohrad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17984
14.5.20 20:18

@Konnny protože v motole í furt důraz na covid a na karláku mají obyčejnou pohotovost a ne urgent, kde mají lepší diagnostické možnosti. Ale koukám že Na bulovce už urgent zase funguje normálně - takže co má zakladatelka blíž.

JK apolináři bych nejezdila, klidně to může být močák, ne gynekologické záležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 20:27

@Ou mam nejblize krc a nebo to podoli. A to se nahlasim na te vseobecne pohotovosti a tam mi reknou kam jit? Vubec se tam nevyhnam, kdysi mi tam pichali v noci ucho a to jsme jeli celkem dost do jineho pavilonu, co byl zamceny, prisla sestricka a at cekame ze musi orobudit doktora

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17984
14.5.20 20:33

Hele tak zavolej do krče na pohotovost a uvidíš co ti řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6227
15.5.20 09:09

Zakl. jak to dopadlo? Bylas někde a co ti řekli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 09:34

@Konnny lezim v krci, cekam na vysledky laborky ale pravdepodobne to vypada na rozsahly zanet delohy :( takze kdyby to tak bylo tak dostanu zilne nejake antb a zitra domu, tak snad to nebude neco horsiho 8o

• Citovat
  • Nahlásit
6227
17.5.20 16:23
@Anonymní píše:
@Konnny lezim v krci, cekam na vysledky laborky ale pravdepodobne to vypada na rozsahly zanet delohy :( takze kdyby to tak bylo tak dostanu zilne nejake antb a zitra domu, tak snad to nebude neco horsiho 8o

Držím palce ať to dobře dopadne. Rychle se uzdrav :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat