Gynekologická operace - co s sebou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 09.08.18 16:33
Gynekologická operace - co sebou

Ahoj holky,

čeká mne první operace vůbec. A tato bude ještě gynekologická…

Co jste si braly sebou do nemocnice? Máte nějaké vychytávky? Jaká drobnost pro vás byla opravdu důležitá?

Četla jsem třeba o porodnických kalhotkách ap.

Děkuji za všechny tipy :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Klopotkova
Echt Kelišová 8246 příspěvků 09.08.18 16:41
  • noční košile (není to nutnost, dají Ti ji tam)
  • vložky
  • toaletní papír
  • čisté kalhotky, několik ks
  • ubrousky
  • hygienické potřeby (sprchový gel, šampon apod.)

malá_holka
Kelišová 5754 příspěvků 09.08.18 16:42

sluchátka, mp3, špunty do uší :pankac: jo a bonbony tantum verde, hrozně mě škrábalo v krku z intubace, asi mi tam rejdili hráběma :roll:

malá_holka
Kelišová 5754 příspěvků 09.08.18 16:44

jestli jdeš na laparo, vzbudíš se s vložkou. já ji teda nepotřebovala, nic ze mě nešlo. takže za mě brát vložky zbytečný.

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 09.08.18 16:45

@Eveelin já byla 2× a naposledy v červnu. Stačila mi na to igelitka a v ní košile, ručník, papuče, sprcháč, hřeben, kartáček (župan jsem v tom vedru ani nevyužila) a křížovky :) jinak nějaký ty vložky a kalhotky by ti měli dát tam..

Klopotkova
Echt Kelišová 8246 příspěvků 09.08.18 16:46
@malá_holka píše:
jestli jdeš na laparo, vzbudíš se s vložkou. já ji teda nepotřebovala, nic ze mě nešlo. takže za mě brát vložky zbytečný.

Já jsem byla v květnu na hysteroskopii a vložku jsem potřebovala, nabídli mi jejich, ale měla jsem svoje.

malá_holka
Kelišová 5754 příspěvků 09.08.18 16:48
@Klopotkova píše:
Já jsem byla v květnu na hysteroskopii a vložku jsem potřebovala, nabídli mi jejich, ale měla jsem svoje.

je možný, ja to v seznamu měla taky.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 16:50

To záleží, na jakou operaci jdeš. Já měla jen lehký zákrok. Spotřebovala jsem asi dvě jejich tlustovložky a zbytek jsem zvládla s vlastními oblíbenými. Plus samozřejmě několikatery bavlněný bombarďáky. Pohodlí nadevše :pankac: Košilku, knihu, telefon, nabíječku, ručník. Jo a sprchový gel. Jinak jsem nic nepotřebovala. Vem to, co ti činí pohodlí. Jo a v tomhle vedru bych vzala nějaký veliký bavlněný šátek. Poslouží jak při zimnici, tak ve vedru místo deky.

renduli
Závislačka 3050 příspěvků 09.08.18 16:51

Noční košile - měla jsem své, ale nakonec byla nejpraktičtější ta jejich (navíc ji na požádání každý den vymění).
Vložky - na každém pokoji byly erární
Kalhotky - téměř jsem nenosila, po gynekologické operaci se prý stejně nosit nemají
Toaletní papír - ten tam měli taky, ale jen „obyčejný“
Určitě se budou hodit papírové kapesníčky, sprchový gel, osuška, papuče.

Nezapomeň nabíječku, něco na čtení, sluchátka.
Jo, a mince - mívají třeba automaty na kávu apod.

histep
Závislačka 3657 příspěvků 09.08.18 16:53

J8 byla na laparo v dubnu a v podstatě jsem nic moc nepotřebovala - vložky byly erární neomezeně, toaleťák erární ale tvrdej, košile erární, kalhotky nejdřív žádné a pak vlastní. Já teda měla mycí potřeby, ručník, kalhotky a vlastní toaleťák.
Záleží jak náročná operace a v jaké nemocnici.

@malá_holka Špunty do uší mě nenapadly a dost bych je užila :roll:

renduli
Závislačka 3050 příspěvků 09.08.18 16:55

Jo, špunty do uší :mrgreen: , ty nezapomeň.
V některých nemocnicích jsou na ně i automaty.

Klopotkova
Echt Kelišová 8246 příspěvků 09.08.18 16:57

Tablet, telefon, nabíječky, knihy atd. je samozřejmost, záleží, co má kdo rád, jsem myslela, že se zakladatelka ptá spíš ohledně zdravotnických vě­cí.

Klopotkova
Echt Kelišová 8246 příspěvků 09.08.18 17:00

Mě přivezli po operaci na pokoj asi ve 14:00 hodin, to jsem hned usnula, probudila jsem se asi v 19:00, to jsem si zapnula televizi, na kterou jsem se dívala asi do 23:00, naštěstí jsem byla na pokoji sama, to byl luxus a ráno si pro mě přijel přítel a jeli jsme domů.
Mezitím večeře, na kterou jsem neměla ani pomyšlení, ráno snídaně a od sester neustálé měření tlaku a teploty - preventivně.

malá_holka
Kelišová 5754 příspěvků 09.08.18 17:08

já 2× blinkala :roll: ta svi.ňe anestezioložka mi namíchala nějakou srač.ku :cert:

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 09.08.18 17:29

Holky, moc děkuji za vaše postřehy ;). Jen mne překvapily špunty do uší. Ty jsou k čemu?

Díky za tip na vlastní měkký toaleťák. To mi vlastně také nedošlo…

Jak jste to řešily s nehty? Někde jsem četla, že stačí mít bez shellaku např. malíčky, nemusí být odlakované všechny nehty kvůli narkóze. Sestřička mi řekla, že je možné mít lak na rukách, ale např. na nehtech na nohou jej nemít. Jak jste to měly vy?

Příspěvek upraven 13.08.18 v 22:15

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >