Gynekologická pohotovost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.15 23:54
Gynekologická pohotovost?

Dámy, asi se propadnu hanbou, ale prosím o radu :oops: Když jsem dneska přišla domů, zjistila jsem, že mi pes rozhryzal krabičku s platíčkem HA. Mám doktorku na druhé straně republiky (a opravdu už se tam do Vánoc otočit nestihnu) a zítra mám brát první prášek (a opravdu nechci zůstat na svátky nechráněná :oops: ). Prosím poraďte, je nějaká možnost si nechat recept výjimečně někde jinde? Co byste dělaly? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lucmína
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 22.12.15 00:06

Zkusila bych se zitra domluvit v lekarne, aby mi prasky „pujcili“. Zitra zavolej svemu gydr. a popros ho, jestli by ti mohl zaslat recept postou. Kdyz posle zitra, treba jeste do stredy dorazi, kdyz ne, dodas do lekarny pristi tyden :palec:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:10
@Lucmína píše:
Zkusila bych se zitra domluvit v lekarne, aby mi prasky „pujcili“. Zitra zavolej svemu gydr. a popros ho, jestli by ti mohl zaslal recept postou. Kdyz posle zitra, treba jeste do stredy dorazi, kdyz ne, dodas do lekarny pristi tyden :palec:.

Děkuji za radu, ale obávám se, že mi v lékárně určitě bez receptu HA nevydají. Už jsem dnes své doktorce volala, řekla mi, že ordinuje už jen zítra a jiné řešení pro mě nemá, než se zastavit po svátcích :(

Eemii
Neúnavná pisatelka 17521 příspěvků 22.12.15 00:12

Zavolala bych na gyndu do nemocnice a popsala jim situlaci, myslim, ze napisou.

Ginuš
Hvězda diskuse 38231 příspěvků 22.12.15 00:13

Jojo zkus co radí @Lucmína . Jinak pes je pes a nebo fenka? U psíka to prý nevadí, ale u fenky by to mohlo udělat neplechu - kamarádce se to taky stalo. Jinak prášky kdyžtak nevyhazuj a vem je sebou do lékárny, aby Ti věřili a určitě se domluv s gynekologem. Většinou tohle nebývá problém :hug:

Fjodorka
Extra třída :D 11387 příspěvků 22.12.15 00:15

Co bych dělala… Okamžitě bych volala na veterinární pohotovost. Pak tu gyn pohotovost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:17
@Ginuš píše:
Jojo zkus co radí @Lucmína . Jinak pes je pes a nebo fenka? U psíka to prý nevadí, ale u fenky by to mohlo udělat neplechu - kamarádce se to taky stalo. Jinak prášky kdyžtak nevyhazuj a vem je sebou do lékárny, aby Ti věřili a určitě se domluv s gynekologem. Většinou tohle nebývá problém :hug:

Děkuji, no za zkoušku nic nedám, ale už vidím jak mě odevšud vypakují… Je to pesan, veterinu jsem vyřešila nejdřív :) Bohužel nic použitelného co by se dalo donést do lékárny skoro nezbylo, jedině zítra donést v sáčku houno s kousky alobalu :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:18
@Fjodorka píše:
Co bych dělala… Okamžitě bych volala na veterinární pohotovost. Pak tu gyn pohotovost.

Díky, na veterinu jsem se neptala, to už bylo vyřešené okamžitě, nemusíš mít strach.

Ginuš
Hvězda diskuse 38231 příspěvků 22.12.15 00:19
@Anonymní píše:
Děkuji, no za zkoušku nic nedám, ale už vidím jak mě odevšud vypakují… Je to pesan, veterinu jsem vyřešila nejdřív :) Bohužel nic použitelného co by se dalo donést do lékárny skoro nezbylo, jedině zítra donést v sáčku houno s kousky alobalu :roll:

aha.. No tak asi mu to chutnalo :roll:. Uff tak dobrý, že to je psík. Nebo zkusit gyndu v nemocnici s tím, že by to Tvůj gyndař potvrdil??? :nevim: jinak mě nic nenapadá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:23
@Ginuš píše:
aha.. No tak asi mu to chutnalo :roll:. Uff tak dobrý, že to je psík. Nebo zkusit gyndu v nemocnici s tím, že by to Tvůj gyndař potvrdil??? :nevim: jinak mě nic nenapadá

Mám doma nějaké starší krabičky, tak ty s sebou určitě vezmu. Ale strašně nerada se někde vnucuju, tak to bude pro mě utrpení. Zkusím asi zajít na gyn. ambulanci do nemocnice (to by snad nemělo vadit, že k nim nespadám) a poprosím o recept. Jen tak jít na blind do lékárny bez známosti si netroufám. Ach jo, třeba moje ségra bere tu samou, ale je přesně na té straně republiky jako moje doktorka :zed:

Ginuš
Hvězda diskuse 38231 příspěvků 22.12.15 00:26
@Anonymní píše:
Mám doma nějaké starší krabičky, tak ty s sebou určitě vezmu. Ale strašně nerada se někde vnucuju, tak to bude pro mě utrpení. Zkusím asi zajít na gyn. ambulanci do nemocnice (to by snad nemělo vadit, že k nim nespadám) a poprosím o recept. Jen tak jít na blind do lékárny bez známosti si netroufám. Ach jo, třeba moje ségra bere tu samou, ale je přesně na té straně republiky jako moje doktorka :zed:

no jasný, zkus to.. Hele mě taky vždy vzali i když jsem tam nespadala. Tak by to mělo být snad ok. Držím palce, ať to vyřešíš… Já otěhotněla hned po vysazení HA, takže vím, že se to stát klidně může hned po vysazení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:31
@Ginuš píše:
no jasný, zkus to.. Hele mě taky vždy vzali i když jsem tam nespadala. Tak by to mělo být snad ok. Držím palce, ať to vyřešíš… Já otěhotněla hned po vysazení HA, takže vím, že se to stát klidně může hned po vysazení

Děkuji, jsi moc hodná :srdce: Ach jo, to je situace…

Ronja
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 22.12.15 00:48

A nepanikaříš zbytečně? Tak prostě jeden měsíc vynecháš a použijete jiné způsoby ochrany, například kondom. Po svátcích si zajdeš pro recept a budeš zase pokračovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 00:58
@Ronja píše:
A nepanikaříš zbytečně? Tak prostě jeden měsíc vynecháš a použijete jiné způsoby ochrany, například kondom. Po svátcích si zajdeš pro recept a budeš zase pokračovat.

Přinejhorším to tak dopadne, ale vůbec se mi to nelíbí, nemyslím si, že by mi takhle vysazení a pak zase nasazení fyzicky prospělo. Musím to promyslet.

Pam12
Echt Kelišová 8905 příspěvků 22.12.15 01:05

Antikoncepci může předepsat jakýkoliv doktor, nemá preskripční omezení ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama