Gynekologická pohotovost - bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:43
Gynekologicka pohotovost - bolest

Uz dva dny me boli v podbrisku, posledni menstruaci jsem mela pred 5 dny. Tehotna urcite nejsem. Muzu jit na gyn. pohotovost? Nevyhodi me a nevynadaji mi? Pripadne mi doporucte v Praze. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12747 příspěvků 07.08.18 13:45

Tonjr nejlepsi,dva dny me boli ,ale pobezim na pohotovost.

Martassek
Kecalka 195 příspěvků 07.08.18 13:47

Proč jsi dnes nešla ke svému lékaři? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:48

No a ? Kazdou chvili je tu diskuze, kdy tehotne chodi na pohotovost, pokud dve hodiny neciti poohyby plodu. Ja se k lekari snazim chodit, jen kdyz je mi fakt blbe

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.08.18 13:49

To tě to bolí tak hodně? Proč na pohotovost? Nemáš svého doktora? Pohotovost je pro akutní případy. :nevim: asi by to vyloženě nevynadali, ale pokud tam přijdeš v pracovní dny s tím, že tě dva dny bolí břicho, tak si piš, že na tebe budou minimálně divně koukat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:50

Gynekologa nemam a v Praze objednavaji az za tydny az mesice

P4ja
Kelišová 6283 příspěvků 07.08.18 13:52
@Anonymní píše:
No a ? Kazdou chvili je tu diskuze, kdy tehotne chodi na pohotovost, pokud dve hodiny neciti poohyby plodu. Ja se k lekari snazim chodit, jen kdyz je mi fakt blbe

Tak zrovna tohle nebyl dobře volenej příklad, určitě bys našla lepší ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:52

A.navic vsude chteji tisicove poplatky, momentalne jsem v obtizne fin. situaci

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63290 příspěvků 3 inzeráty 07.08.18 13:55
@Anonymní píše:

Ale kdybys nekecala… jen se ti prostě nechtěl řešit gynekolog. A jinak za pohotovost taky budeš platit poplatek, sice jen 90,– ale zas pokaždý. A ne, opravdu to, že tě 2 dny bolí podbřišek není na pohotovost, nehledě na to, že to vůbec nemusí být gynekologický problém, takže doporučuji vyrazit za obvoďákem, toho snad máš a ten má určitě vyhrazený čas pro akutní případy.

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 07.08.18 13:56
@Anonymní píše:
Gynekologa nemam a v Praze objednavaji az za tydny az mesice

Tvůj gynekolog nemá vyhrazen čas pro akutní případy?

@Anonymní píše:

Tisicove poplatky za co? Asi žiju v jiném státě :nevim:

Bubla_Bučková
Závislačka 3797 příspěvků 07.08.18 13:58
@Anonymní píše:
No a ? Kazdou chvili je tu diskuze, kdy tehotne chodi na pohotovost, pokud dve hodiny neciti poohyby plodu. Ja se k lekari snazim chodit, jen kdyz je mi fakt blbe

a ty ses samovyšetřila, ze je potřeba gynda jo? :think: Srovnávat těhotnou s nejspíš nastydlou frndou z koupání o víkendu taky slušný…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 07.08.18 14:01

Můžeš třeba do krce, ale priprav se na pěkně dlouhé čekání. Jinak upřímně bys měla jít spíše zítra k obvodakovi, protože bolesti v podbrisku vůbec nemusí byt gynekologicky problém

lištička_z_prahy
Kecalka 122 příspěvků 07.08.18 14:06

Před nekolika lety jsem mela potíže. Předtím jsem gynekologa nemela, tak jsem šla normálne ráno do vybrané ordinace na akutní bez objednání a v pohode me ošetřili a rovnou jsem se tam zaregistrovala. Bez problému, chodím tam doted.

rozand
Závislačka 3104 příspěvků 07.08.18 14:09
@Anonymní píše:
Uz dva dny me boli v podbrisku, posledni menstruaci jsem mela pred 5 dny. Tehotna urcite nejsem. Muzu jit na gyn. pohotovost? Nevyhodi me a nevynadaji mi? Pripadne mi doporucte v Praze. Dekuji

Zavolala bych lékaři, měl by tě akutně vzít. Pokud nemáš, tak pohotovost, no.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 07.08.18 14:18

Taky bych s dvoudenní bolestí v podbřišku nejela na pohotovost, ale zavolala svému lékaři. Teda pokud nejde o nějaké brutální křeče, kdy bych se svíjela v bolestech.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >